folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Zamana Kadar Hissettiğiniz En Büyük Acı

Bu Zamana Kadar Hissettiğiniz En Büyük Acı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

korkarabatak bunu yazdı:
    -----------------------------

çocukken bir keresinde kavgada burnuma kafa yemiştim. nasıl canım yanmıştı nasıl anlatamam. sinirden kendimi tutuyorum felan olmuyor burnumu tutuyorum 

elimle felan. kanamıyorda imanını siktiğim fakat nasıl acıyo amk şuurum gitti la nerdeyse. boyumuz da uzun ya adam küt diye bi koydu ben lakk diye direk 

burnumun üstünden yedim mk. neyse o gün bugündür kendimi kafa atmada öyle bir geliştirdim ki muridler genelde bu sayede 3-4 kişyi aynı anda gözüm

kesebiliyor çünkü uçan kafa diye bir şey geliştirdim kendimce. fazla gerilmeden bile ayaklardan destek alarak kendimi 2 metre ileriye 150 km hızla fırlatabilip,

aynı kombinasyonun içinde uçarken, kafada kendini göğsün ve boynun yardımıyla ileriye atıyor. tam uçtugunuz yerin son noktasına alnınızın üst kısmıyla ölümcül bir

vuruş yapıyorsunuz. 

artık gerekmedikçe yapmamaya çalışıyorum. insan insana böyle hunharca vurmamalı. gerçekten büyük vicdansızlık. büyük ayıp.

sonuç olarak ; her acı beraberinde bir değişimi getirir. 

-----------------------------

abi on numara şeyler var ya :D kimi mavi ekran vermiş :D 

buda direk combo ile multikill olmuş :D

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

inşaatlar yapılırken kum kamyonu gelir bir araba kum döker gider, onun üzerine inşaatın ikinci katından atlardık, bigün yine aşağıya düştüğümde atlar atlamaz dizim ağzıma geldi, dünyam kararmıştı,

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 8580 Toplam Mesaj: 83