folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bugün Açılan Eğlence Parkı - Vialand

Bugün Açılan Eğlence Parkı - Vialand

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı
    Telekinesis bunu yazdı

50 TL neleri kapsıyor beyler bilenler var mı?

Sırf giriş için mi veriyoruz o fiyatı, yoksa içeri girince bedavaya yararlanabiliyomuyuz lunapark aletlerinden.

Birisi biraz bilgi verse iyi olurdu.

Sitesinde yazmışlar, giriş + sınırsız kullanım hakkı veriyormuş içerideki aletlere.

Giyim tarzı mağazalardan yapılacak veya gıda türü şeylerde herhangi bir avantajı olmuyormuş onlar neyse o.

içerdeki ne gibi aletler hocam? 50 lira valla çok geldi bana sadece giriş içinse, ha 50yi verince içerde tren mren korku tüneli hepsine istediğimiz kadarkalıyosak sabah gider akşam dönerim. ama vardır bi ibnelik. muhtemelen yiyecek içecekten çıkarırlar onu.

aramızda sosyal birisi varsa (yoktur ama bi umut) bi ara gittiğinde izlenimllerini ve özellikle beleş olanları yazarsa faydalanalım :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Bunun bi benzerine barcelonada gitmiştim ismi portaventura,tabi vialanddan çok daha büyüktü ve çok eğlendim giriş 25 euroydu,başta pahalı geliyor ama bütün bir günü geçirdiğin için değer.Ayrıca avrupanın "Kar eden" tek eğlence merkezi port aventuraydu.Size fazla geliyor bu miktar fakat adamlar ucu ucuna kar ediyor,bakım masrafı çok fazla.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

bizim arkadaş calısıyor orda dün sormustum ne zman acılıyo diye hafta sonu diyolar ama zor diyodu.

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

eğer 50 lira verip her bir zmbırtıdan sınırsız yararlanıyorlarsa o iş yaş.

kültür seviyesi gelişmemiş bir ülkede olmaması gereken bir aktivite.

mesela kotası olmalı herkesin. max 2 kere kullanım diye.

ve bence böyle  gezme tozma yerleri yapılacağına. böyle parktır bahçedir  havadan bol oksijyenli yerler yapılmalı avrupa yakasına.

bknz: bahçeşehir gölet.

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 2911 Toplam Mesaj: 25