folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bulgaristan'dan Türkiye'ye Para Transferi

Bulgaristan'dan Türkiye'ye Para Transferi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Hocalar Bulgaristan'dan para transferi yapılması gerekiyor, en ucuz ve güvenli yol hangisi, neler önerirsiniz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Ziraat bankasinin subeleri var banka hesabi seklinde en ucuzu bu sekilde yapilior die biliorum 

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Bana hollanda'dan farklı günlerde adıma western union ile 1300 euro para gönderildi. birincisi 700 euro ziraat bankasından ikinci para 600 euro halk bankasından çektim. havale masraflarını gönderen kişi 2 euro + 2 euro ödemiş. havale masrafını Türkiyede yüksek miktarda alıyorlar bu yüzden gönderen kişi sorsun kaç para ise o kişi ödesin. ülkelere göre farklılık gösterebilir ama. Western union ile parayı senin adına gönderen kişi birde bankanın verdiği kodu sana gönderecek, sen parayı çekmeye gittiğinde hem kodu söyleyeceksin hemde karşı tarafa verdiğin kimlik bilgilerini de eksiksiz söyleyeceksin.. (adı soyadı, tc kimlik no, adres, telefon yeterli)

essan tarafından 09/Haz/14 19:44 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

western union veya moneybookers bankaların sitelerinde ödemeye göre kestiği miktarlar yazıyor ona bir bak hocam. 

@ essan ın dediği gibi yaparsın bende öyle alıyorum veya net şubesinden gelen kodu girerek direk parayı alıp dövizden tlye vs çevirebiliyorsun hiç atmye gitmeden garanti bankasında ben netten hallediyorum,bazılarında yok

paypala bak dicemde dispute olayları var güvenmiyorsan salla

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Çok sağolun hocalar dediğiniz gibi yapıcam, türkiyeden 15$ komisyon istiyorlar 100 $ için, bg de daha azdır tahminimce.

Toplam Hit: 1235 Toplam Mesaj: 5