Bune Be Kardeşim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    ya bu kadar iyi bir site nasıl bu hale geldi anlamıyorum.zamanında bütün günümü geçirdiğim bu siteye artık girmek dahi istemiyorum holy senin herzamanki gibi tınlamayacağını biliyorum ama olsun yine de yazmak istedim...bu site hangi amaçla kurulmuştu zamanında burada forum yokken konusu neydi şimdi nereye kaydı bu site kürt meselesinin türkçülüğün konuşulacağı site değil eğer illene bunun konuşulması isteniliyorsa daha uygun olan bir çok site var benim diyeceğim bu site yakında yeni yüzüyle karşımıza çıkıyormuş diyorum ki güzel bi revizyon yapılsa ve site amacına dönse burayı eskiden hack sitesi bilirlerdi ben buraya bilgi almak için, arkadaş ortamına girmek için gelmiştim kürt meselelerini okumak için değil.....site hakkında şöyle bir şey yazmışsın zamanında "Sitenin herhangi bir kurum, kuruluş, dernek, örgüt ile bağlantısı bulunmaz, burda düşünce özgülüğü bulunur, kim nereye isterse yazar." benim tavsiyem bunu biraz değiştirmen yani bu site bilgisayarla bilimle teknolojiyle alakalı bir site olmalı tabiki geyik de yapılır ne bilim güncel mevzulardan bahsedilir ama bizim gündemimiz kürtler mi ya hay allah ım ya inşallah holy duyarlı olursun da tahribatı eski günlerine döndürebilirsin....

bilgisayar uzmanıyım.herhangibi ps2 mouse u tamamen dağatıp toplayabiliyorum. :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    haklisin abi..sitenin tadi kacti..sabahtan aksama kadar kurtler,ataturk,ermeniler,ummetciler,fettullahgülen

biktim valla irkcilik yapanlardan nefret ediyom artik

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    Albenden de okadar...

bilgisayar uzmanıyım.herhangibi ps2 mouse u tamamen dağatıp toplayabiliyorum. :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _almond_
    _almond_'s avatar
    Dişi
    haklısınız arkadaşlar bn tahribata uzun zmndır takılmıyorum ama bnde farkettim yaşlaşık 1 aydır fln sadce gelen özel msjlara bkmak için giriorum eski haline dönsede bzde ortamdan zewk alabilsk...

FoRGeT Me nEveR oR HaTe mE fOrEvEr!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek
    NeCRoMaNCeRrR bunu yazdı:
    -----------------------------
    ...bu site kürt meselesinin türkçülüğün konuşulacağı site değil eğer illene bunun konuşulması isteniliyorsa daha uygun olan bir çok site var benim diyeceğim bu site yakında yeni yüzüyle karşımıza çıkıyormuş diyorum ki güzel bi revizyon yapılsa ve site amacına dönse burayı eskiden hack sitesi bilirlerdi ben buraya bilgi almak için, arkadaş ortamına girmek için gelmiştim kürt meselelerini okumak için değil.....
    ...site hakkında şöyle bir şey yazmışsın zamanında "Sitenin herhangi bir kurum, kuruluş, dernek, örgüt ile bağlantısı bulunmaz, burda düşünce özgülüğü bulunur, kim nereye isterse yazar." benim tavsiyem bunu biraz değiştirmen yani bu site bilgisayarla bilimle teknolojiyle alakalı bir site olmalı tabiki geyik de yapılır ne bilim güncel mevzulardan bahsedilir ama bizim gündemimiz kürtler mi ya hay allah ım ya inşallah holy duyarlı olursun da tahribatı eski günlerine döndürebilirsin....
    -----------------------------

+1 dostum.
    aktif konulara bir baksana. neredeyse her 3-5 topicten biri "türkçülük, kürtçülük, ermeniler, rumlar, n.atsız, f.gülen, s.nursi, akp......"
    dahası bu alakasız topicleri açtığında da doğru düzgün bi içerik bulamıyosun. millet paso birbirine soy-sop küfrediyo. bazen kendime yenilip bunlara ben de bir-iki cevap yazmıyo değilim hani.

arada bilgisayarlarla ilgili bi topic bulsam seviniyom vallahi. ilk üye olduğum zamanlar "abi bana hacking öğretin", "abi bana mynet şifresi kırmayı öğretin. eski kız arkadaşımım maillerini okuycamda".... tarzındaki topiclere sinir olurdum ortalık lamer adayı kaynıyo diye. şimdi onları bile arar oldum.

YaRdIM EtMeK CaN YaKmaZ ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek
    bence forumda katı bir temizlik ve banlama sürecine ihtiyaç var.

YaRdIM EtMeK CaN YaKmaZ ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    hepinize +100000000000000000

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    Neyse site geri geldi heheeeheheh :)

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jointedharman
    jointedharman's avatar
    Erkek
    abi bence foruma katılan konulara süzülmeli başlık ap ayrı bir şeyi anlatıyor sonu yine aynı yere çıkıyor bir bakıyorsun sende kendini bu adamların içinde bulmuşsun yeter artık yıllardır çok değişik platformlar da bu konular tartışılyor biz yani genç nesil artık bazı şeyleri aşıp daha güzel yarınlara zemin hazırlayacak konular tartışmalıyken bazı rejim yanlısı insanlar bu olayı saptırıyor offffffffffffffff! kına geldi artıkk yeter demeliydiniz !
    bu olayın buralara geleceği zaten belliydi neyse işmdilik bu kadar inşallah bu sitede yine böyle tartışmaların içinde kalmayız temennim bu yönde iyi geceler tüm hacşk alemi işler yoğun!
    hack gece gibidir sesiz ve suilet düşürmden düşman hattına kahraman ca dalan neferdi
    nfer hack ten sevgiler bütün sitedeki kardeşlerime tekrraar iyi geceler

birdaha kimse
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xooox
    xooox's avatar
    Erkek
    ya bencede
Toplam Hit: 2291 Toplam Mesaj: 10