Bunların Fake Olma Olasılığı Var Mı Acaba?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

yaws daha önce denk gelmedi ama başlıklarda bulamadım neyse..

bu elemanı pek sevdim :D porsche çalıştırma falan canlı yayının akışını değiştirme köprüyü indirip kaldırma :D ilginç geldi..

http://www.youtube.com/user/maxcornelisse burda var bütün yediği haltlar tvlere falan çıkmış sanırım fake değil..

porsche yi çalıştırıyo burda http://www.youtube.com/watch?v=Lfk0TUQ9zQc gibi..

ben en çok bunu beğendim http://www.youtube.com/watch?v=nku1w-DQhHU

koskoca barda bütün gacilere mesaj yollama yapabilsem anında meşhur olurdum :|

yazılımı var mıdır yok mudur diye sormuyorum ama internet ağı olan her yerde bu gibi hareketlerde bulunmak bu kadar basit mi? (eleman muhtemelen program geliştirmiştir sandımca ama göstermiyo zıbıdı) :|

herif videonun birinde kablodan geçen anonsu dinliyo mesela.. bi yerde görmüştüm klavye kablosundan geçen veriyi antenle okumaya çalışıyolardı.. bu adam nasıl yapıyo ki :| bu da mı isko gibi..

son olarak Antikky porsche aldı mı? :D varsa böle bişey benim çevremde porschesi olan tanıdığım yok :|

buda sanırım kendi sitesi : http://maxcornelisse.infosupport.com/maxcornelisse.html

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    msj olayi iyiymis olsada yapsam :)

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    hea ben de en çok onu sevdim.. ama trafik ışıklarını falan değiştiriyolar mesela burda ki sorun herif sürekli network diyo otobanda network ü nerden buluyo :| o tabelalar nasıl değişiyo..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    gprs modem kullaniyo olabilir ne bilim ama dogruluk payi vermiyorum o islere :)

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Pic_Boy bunu yazdı:
    -----------------------------
    gprs modem kullaniyo olabilir ne bilim ama dogruluk payi vermiyorum o islere :)

yaws adamın elinde mi laptop var ayrıca temiz yüzlü çocuk yaws yalan söylemez sandımca.. hakkını yemeyelim şimdi.. :| ayrıca 25-30 tane gaciyi parayla tuttu desek o kadar masrafa değmez hangi hacker 25-30 tane kız arkadaşı var bak bu ihtimalde püf :D bence yapıyodur.. 

edit: gerçi geçen bi tane alemde yakalandıydı ya :D onu saymıyorum..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    urban legend o... 3 sene evvel gene vardı o adamın videoları...

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

decameron bunu yazdı:
    urban legend o... 3 sene evvel gene vardı o adamın videoları...

2008 tarihli gördümdü ama.. ya aynılarımıydı tüh be.. yine mi gol olmadı be :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

benimde aklıma geldi 

bir telefonu bobin içine koyup

o bobinde oluşan akımıda osiloskop gibi  bir cihazla algılayıp frekansı (değişikliği)kaydetsek

sonrada o frekansla aynı karakteristeki dalgayı yayınlasak işe yararmı

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı:

benimde aklıma geldi 

bir telefonu bobin içine koyup

o bobinde oluşan akımıda osiloskop gibi  bir cihazla algılayıp frekansı (değişikliği)kaydetsek

sonrada o frekansla aynı karakteristeki dalgayı yayınlasak işe yararmı

denesene ben de antenle wireless sinyali mi algılanır lan diyodum bi süre sonra baya gelişiyosun.. osiloskoptan nefret ediyorum yoksa ben de denerdim.. yaw 4 senedir osiloskopun şekli ve hesaplamalarıyla ilgili soru var sınavda 4 senedir yapıyorum nasıl kalıyorum anlamadım :| 

Toplam Hit: 2134 Toplam Mesaj: 9