Burdur Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

ben istanbulluyum ama ıspartada okuyorum. ıspartada sanayi diye birşey yok. üretici bir şehir olmadığı kesinlikle doğru. sikik gülleriyle övünüp dursunlar amk. ama öğrenci potansiyeli çok yüksek. gelişmekde olan bir şehir. belediyeside iyi çalışıyor. okul-hastane vs. bakımından şehirin ihtiyacından çok fazlası var. şehrin çoğunu öğrenciler oluşturduğu için öğrenciye uygun yatırımlar var. kafeler-barlar vs. sayısı baya arttı.

nasıl oluyor bende anlamadım ama yaşanılabilir şehirler sıralamasında ilk 3e 5e giriyormuş :D bunda haberlerin yalancısıyım onu onaylayamam :D

yakın zamanda eses'e gitmiş biri olarak, bir eskişehir potansiyeli görüyorum. burdur ise ıspartaya göre çok az gelişmiş bir yer. buranın herhalde en güzel yanı sanayi diye birşey olmadığı için keko barzo tiplerin az olması. birde antalyaya 2 saat. burdur içinde bunlar geçerlidir herhalde. yazayım dedim belki birinin işine yarar 

edit: burdur hakkındada yazayım birşeyler. doğal güzellikleri var ama bildiğin köy amk :D uşak dahada beter gene burdur fena değil

sivil tarafından 31/Eki/13 15:43 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

muhahaha   yav he he :)

ikimiz de sıçtık seninki koktu :D

sen yaz yurt dışından, yorum yap yaşamadığın yerler hakkında...artık seviyene inmeyeceğim...

adam sanip 2 cift laf ettim ama kestirip atsamda olurmus, maymun ciktin.

takke dustu kel gorundu

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Tek cevap;

Cahillerle Tartışmaya Girmeyin, Zira Ben Hiç Yenemedim ..!    İmam El Gazali

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Tek cevap;

Cahillerle Tartışmaya Girmeyin, Zira Ben Hiç Yenemedim ..!    İmam El Gazali

adam sabahtandır sana laf anlatamadı hala ne diyosun ya...

Converse giyen uzaylı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Babocuğum gel Isparta'ya seni misafir edeyim de sonra yorum yap. Burdur'a gidecekleri de misafir edebilirim. Hatta Cumartesi günü Burdur'da olacağım.

while (1<2)
Toplam Hit: 4605 Toplam Mesaj: 56