folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Burhaniye - Ayvalık Taraflarında Tatil Önerileri

Burhaniye - Ayvalık Taraflarında Tatil Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

Selamlar Arkadaşlar

Buralarda araştırdığım kadarıyla Ayvalık sarımsaklı tarafları ve Burhaniye Ören güzel diyorlar. Sizin önerdiğiniz yer vs. biryer var mı acaba ?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk_sahin
    faruk_sahin's avatar
    Erkek

Geçen yıl altınolukta arkadaşlarla çadır kampına gitmiştik fena değildi

+ Yönleri:

+ Çadırlar işletmeye ait ve denize 10m uzaklıkta

+Her Çadıra ait buzdolabı ve piriz mevcut

+Çadırın önunde yemek için masa ve sandalyeler vardı

+Ucuz

-Yönleri

-Çadır Gece 11 e kadar fln hamam gibi

Ev rahatlığı olmaz tabi ama arkadaşlarınla guzel oluyor açıkçası.

Hayat Senin Başkalarına Bırakma!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Hocam altınolukta yazlığımız var bizim ama artık pek gidesim yok o taraflara. Aşırı kalabalık oluyor. Ha dersenki ben kalabalığı seviyorum güzel eğlenirsin. Yeni mekanlar filan da açıldı artık güzelleşiyor. Ama tavsiyem akçay, sarımsaklı, ören buralara gitsen daha memnun kalırsın. Kalacak yer illlaki bulursun çok pahalı yerler değil yani. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesutb
    mesutb's avatar
    Erkek

hocam sarımsaklı tarafında demirelin açtığı zamanında kaldığı bi otel var adını hatırlamıyorum hem o tantik hem güzel . ayrıca sarımsaklının plajı denizi çok iyidir 

Gözlerin kapaliyken hayati yaşamak kolaydir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

ayvalık tarafında yazlığımız var öreni tavsiye etmem kalıcaksan sarımsaklıda kal yada ayvalık taraflarında sarımsaklının denizi güzeldir sarımsaklıda kalırsan sarımsaklınn sahili var cundaya filan gidersin ayvalık merkeze filn gidersin

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

sarımsaklı güzeldir ben çınar hotelde kalmıştım beğendim

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CuNdA
    CuNdA's avatar
    Erkek

Ayvalık, Burhaniye'ye nazaran daha güzeldir. Sahili ve diğer aktivitelerine göre. Ayvalık'ta yani " Sarımsaklı'da " oteller biraz pahalı gelebilir. Evleri kiralayabiliyorlar, araştır derim.

Gelelim Ayvalık'ta nelere gidilir neler yapılır kısmına;

Sarımsaklı Plajı Türkiyenin değil Dünyanın En güzel plajlarından diyebilirim. Girenler deniz çok soğuk desede, adı üzerinde yaz tatili ve serinlemek için girilir. 

Ayvalık Merkeze inildiği takdirde illaki olmazsa olmaz " Ayvalık Tostu " yenilir. 

Gezi Tekneleri ile cuzzi miktarlarda sınırsız " Papalina Balığı " eşliğinde Adalar ve koyları gezebilirsin.

Cunda ( Alibey ) Adasında çok güzel balık Restorantlarında, Meşhur Slogan haline gelen " Rakı Roka Balık = AYVALIK " yapılabilir.

Şimdiden iyi Tatiller ve Eğlenceler...

Hayaller Elbette Gerçekleşir. Büyük Bir İmparatorluk, Bir Çadırın İçinde Hayal Edilmemişmiydi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Örene gitme hocam. Önceden guzeldi ama simdi bozuldu. Sahil bozuk, ortam desen bisey yok. Yani sessiz sakin olsun denizle pek isim yok dersen git tabi o ayri.

Sarimsakli guzel, sahilide on numaradir temiz ve yerine gore nezih. Cevrede de gezilecek tonla yeri var yani vakit gecirilir tatile deger pisman etmez.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

oraların denizi çok tuzlu ;] / / / eleman akçayı öve öve bitiremedi 

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Küçükkuyuya git böyle bi deniz yok buz gibi buz :-)

Altınoluk merkeze de akşamları eğlenmeye gidersin bi minibüsle 20 dk falan bişey zaten.

Şelaleler falan var yine üst taraf kaz dağları zaten oksijen çok bol.

Pansiyon da baya çok. Kız arkadaşımla kalmıştım kimse de evlilik cüzdanı falan sormamıştı. :-)

Küçükkuyuya git böyle bi deniz yok buz gibi buz :-)

Altınoluk merkeze de akşamları eğlenmeye gidersin bi minibüsle 20 dk falan bişey zaten.

Şelaleler falan var yine üst taraf kaz dağları zaten oksijen çok bol.

Pansiyon da baya çok fiyatlar da uygundu.

Ayvalık'a gidersen de Cunda hocamın tavsiyelerine uyarsın son derece harika tespitleri olan Cundalı bi abimiz çünkü :-))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amil12
    amil12's avatar
    Erkek

Çocukluğumdan hatta bebekliğimden beri her yaz ayvalığa gidiyorum.Burhaniyeden daha iyi oldugunu söyleyebilirim.Sarımsaklıya gidebilirsin güzel ve akşamları hareketli.Ama bana sorarsan maddi durumun iyiyse junda adasında ortunç otel var. Orayı bi incele cok güzel bi yer denizi mavi bayraklı koyun içine kurulu gezi için gezen yatların durdugu yer.İmkanın varsa orayı düşün hergün o denize girmek istiycegine eminim.

Toplam Hit: 1721 Toplam Mesaj: 11