Burs Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    command3r
    command3r's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Burs ariyorum.

Arkadaşlar tanıdığı bir şirket olan yada burs veren kisi kurum kurulus tanidigi olan varsa yardimci olabilir mi ? 

djarum black kanka
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    command3r
    command3r's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar Yeditepe Üniversitesinde işletme  okuyorum ortalamam 1.59 maddi olanaksizlar yuzunden de 1 donem okulu biraktim devlet üniversitene gectim su an tekrar  yeditepedeyim .. Yetim maaşı alıyorum yetimim tanıdığınız burs veren şirketler varmi teşekkür ederim simdiden

djarum black kanka
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Burs lumu okuyorsun özel mi hocam? Özelse okulda ayrılmanı ve yeniden öss'ye çalışmanı tavsiye ederim en azından yetim maaşın var. Sigortasız çalışabilirsende çalışmaya çalış. Sigortalı çalışırsan maaşını kesebilirler.

Allah yardımcın olsun bu devirde burs tanıdığa bağlı.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hocam maddi durumun yok neden vakıf üniversitesine gidiyorsun? burslu okumuyorsun anladığım kadarıyla okusan bile o ortalama ile kesmişlerdir zaten.. istanbulda yaşıyorsun, hem çalışıp hem okuyabilirsin madem zor durumdasın.. ayrıca görüldüğü üzere (sebebi ne olursa olsun) başarılı bir eğitim sürdürmüyorsun bu şartlarda kim sana neden burs versin? 

Biraz çelişkili geldi bana durumun.. Fiziksel bir eksikliğin yoksa part-time çalışmayı deneyebilirsin, böyle onbinlerce öğrenci var, burs bulmaktan çok daha kolaydır.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Doğrusu @unbalanced çok da haksız değil. Ek olarak, KYK başvuru dönemini kaçırmayın, yetimlere öncelik veriyor devlet.

Twitter: @CanKirca
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam okuluna yemek kitap ve yurt icin basvurmadiysan basvur. Bu ucu, ozellikle yurt, halloluyorsa gerisi icin part time is yetiyor. Guzel bir cv hazirla freelance isler icin internete saldir, onun disinda garsonluk vesaire aklina ne geliyorsa. Yaz donemi de para biriktirmek icin iyi bir firsat. Kolay gelsin.

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

1.59 ile burs bulman olanaksız hocam, part time işlere yönelmelisin

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Hocam okuluna yemek kitap ve yurt icin basvurmadiysan basvur. Bu ucu, ozellikle yurt, halloluyorsa gerisi icin part time is yetiyor. Guzel bir cv hazirla freelance isler icin internete saldir, onun disinda garsonluk vesaire aklina ne geliyorsa. Yaz donemi de para biriktirmek icin iyi bir firsat. Kolay gelsin.

Doğru söze ne denir. Yaz döneminde gündelik ödeme yapan bir sürü iş oluyor güzel para biriktirilebilir. Lisedeyken kiraz toplayarak çok istediğim bir şeyi aldığımı hatırlıyorum. Her yaştan insan çalışıyordu. Sonrasında becerinize göre proje bazlı işler veya garsonluk gibi part time işler yapılabilir. Diğer arkadaşların da belirttiği gibi belirttiğiniz özellikler burs için biraz fazla tereddüt uyandırıcı. Zaten vakıf üniversitesinde okuyor olmanız burs için büyük engel diye düşünüyorum.

Toplam Hit: 1267 Toplam Mesaj: 8
burs