folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bursa Da Bilişim Uzmanlığı Eğitimi

Bursa Da Bilişim Uzmanlığı Eğitimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRuN
    ToRuN's avatar
    Erkek

Bursa datahouse bilişim akademisi nin şubat ayında bilişim uzmanlığı eğitimleri başlıcak

Eğitim Toplam 450 saat

4 kademeden oluşuyor

Comptia A+ / Donanım Ve Teknik Servis Uzmanlığı + 96 saat
    MCSE / Sistem Uzmanlığı +204 saat
    CCNA /Cisco Sertifikalı Network Uzmanlığı + 68 saat
    CEH /Sertifikalı Etik Hacker (Güvenlik Uzmanlığı)
      + 60 saat

yaklaşık 6 aydır orda kurs görüyorum çalışanlarla aram iyi olduğu için biraz samimiyetimiz var . aklıma bunları tek tek almak geldi gittim sordum  normalde yapmıyoruz dediler ama benim için olurmuş : )

Benim derdim Comptia A+ / Donanım Ve Teknik Servis Uzmanlığı   sadece comptia  eğitim fiyatını sordum 1.350 istediler bana 1.50 olurmuş : ) + 3 kişi getiriseniz size bedava Biz onu 1000 e indirirz kısacası 4 kişiye 3000 lira , 

4  kişi 3000 kişi başına 750 lira eder burda en büyük fırsat benimde gelicek arkadaşlara olan jestimdir : )

Ailemle aram iyi olmadığı için parayı denkleştiremiyorum bu yüzden bende böyle bi kampanya yapayım dedim:D

Ayrıca :  4 taksik  yapıyolar : ) : )   Eğitim 2 ay sürücek hafta sonları öğleden sonra

www.datahousetraining.com

Kursun verdği eğitimlerin cd si var elimde  Comptia A+  eğitim konu başlıklarını merak eden varsa siteye ekliyebilirim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

güzel ve güvenilir insanlardır :W

şiddetle tavsiye ederim :W

girişte ismimi verin belki çay ısmarlarlar :P

neyse değerlendirin bunları ey müridler :W

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    hocam sen şimdi dört kişi toplayamazsan kaça geliyor fiat ? iş imkanları neler.dereceyle kurs bitiren öğrencilerine iş garantisi veren eğitim programlarından mı buda vs. vs. buraya detaylı yazarsan aklıma da yatarsa gitmeyi düşünüyorum bilge adama gidecektim ama gurbete hiç katlanabilen birisi değilim bursa'da böyle bi muhabbetin olduğunu yeni öğrendim,değerlendireyim bi dediğim gibi yatarsa aklıma ben gelirim.

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arkadaşım bende orda kursa başlıcaktım web tasarım uzmanlığımı yoksa başka alan mı kararsız kalmıştım teyzemin oğluda gidiyor çok memnun... eğer uyarsa bende gelebilirm... konu başlıklarınıda ekliyebilirmisin ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    bir junior sistem ci olarak :) vala elimde biraz bir dokuman ve video mevcut:D egitim surecinde elimden geldigi kadar tum konulari video y aldim vs projeleri - hangi hocayi bulduysam somurdum :)) kaynak sorunu yok ..
    kursa gitmeden evel .. ilk olarak .. kendinizi hazirlayiin 2   3 ay evinizde takilin  mshowto.org  burada tum konular mevcut makeleler vs cozumpark.com burada ayni sekilde takildignizde gidin foruma konu acin genelde egitmenlerde bu sitelerde takilir.. ellerinden geldiklerince sorunuzu cozmeye caliscaklar .. dedigim gibi kendiniz once biseyler yapmaya calisin birden egitim almayi dusunmyiniz. yada kursa o kadar para vereceginiz e evinize 3-4 makina toplayin kendiniz evinizde takilin egitim setleriye vs kasmaya calisiniz.. herturlu konu hakkinda yardima ihtiyac olursa tbt muridleri icin .. herturlu yardim ederiz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    etik hacker alınırda etik olunur mu o var :| loo yester yazın bunu almalı.. memlekete gitme :| ara tatilde gidelim adamları sınayalım bakalım biliyolar mı :D  ama bahalı azcık ön ayak olsunlar bugün bize yarın onlara :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

edit : hocam uykusuzluktan yanlış okumuşum kusura bakma.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    camptia+A ile CEH e para kaptirmayin bence. CCNA ve MCSE icin fiyat isteyin bence ;)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    camptia+A ile CEH e para kaptirmayin bence. CCNA ve MCSE icin fiyat isteyin bence ;)

mantıklı :| pazarlık yapmak sünnettir..

edit: ayrıca bunu bedava netten öğreniyosun http://www.datahousetraining.com/detay/detay.asp?ID=3

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRuN
    ToRuN's avatar
    Erkek

tarzan bunu yazdı:

mantıklı :| pazarlık yapmak sünnettir..

edit: ayrıca bunu bedava netten öğreniyosun http://www.datahousetraining.com/detay/detay.asp?ID=3

Saçma ve eksik düşünceyle yazdın kabul ediyorum ,diğer forumlardada buna benzer cevaplar aldım üzüldüm gerçekten
    . Bilge adam verdği eğitimleri videoya çekiyor piyasaya sürüyor . Neden apdalmı bu adamlar .
    Sana diyorum ama bende 1 sene önce böyle bi düşünceyle hareket ettim : )Mcse eğitim seti aldım 110 lira bayıldım . kursa gittikden sonra anladımki o eğitim seti bi boka yaramıyor . Öğrenebilinirde bişey demiyorum . Kursda aldığınız bilgilerin hepsi nette olmaz ,  nettende verilen bilgilerin bazıları kursda gösterilmiyebilir. Bunların arasında çok fark var kursda daha kısada öğrenebilirsin Bide Evde oturarak tecrübe kazanamazsın

Comptia konu başlıklarını hazırladım ,birazdan yapıştırcam

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek

CEH Türkiye'de hak ettiği yerde degil... Zaten müfredat olarakta algılama olarakta yanliş bi eğitim veriliyor.

MCSE ve Cisco'dan vazgeçmeyin derim.

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
Toplam Hit: 2283 Toplam Mesaj: 11