folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Burun Filtresi?

Burun Filtresi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Benim alerjik astımım var toza karşı.Benim burnumda da kıl çok az ve nefes aldığımda tozlar burnumdan çok rahatça giriyor.Bu tozlarda beni hapşırtarak alerjimi aktif ediyor.Ameliyat maskesi falan takıncada işe yarıyor ama bulaşıcı hastalıklı biri gibi dolaşmak istemiyorum.

Şimdi benim sorum şu internette arattığımda bir sonuç çıkmadı ama burundan kıl alma gibi buruna kıl ektirme yada başka bir alternatif var mı bu duruma karşı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun hacı nasıl dikeceklerki buruna :S çok uzar sarmaşık gibi çıkar o iş olmaz bence :S

Japonlar gibi maske taksana

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

http://www.sifadeposu.com/store/ProductDetails.aspx?productid=67834

buna benzer bir ürün denedin mi?

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

buruna krem sür,  vazelin sür, eskiler öyle yapardı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    UmutxTR bunu yazdı

Hacı çok güzel bir olayda videodaki adamlar konuşurken burnundan konuşuyor gibi :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

Kardeş geçmiş olsun diyicem geçecek birşey deilmiş, inşallah bi çaresini bulursun,

herkes gider mersine sen gidersin tersine hesabı olmuş.:) herkes keser çeker kurutsun diye sen ektireyim diyorsun,

allahtan oralardasında buralarda deil en azından orda buraya göre oksijen biraz daha temiz.

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mungabunga
    mungabunga's avatar
    Erkek

gözenekli pamuk işe yarayabilir

ve bu konuda başka bir şey söylemeyeceğim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    COURAGE_x bunu yazdı

Kardeş geçmiş olsun diyicem geçecek birşey deilmiş, inşallah bi çaresini bulursun,

herkes gider mersine sen gidersin tersine hesabı olmuş.:) herkes keser çeker kurutsun diye sen ektireyim diyorsun,

allahtan oralardasında buralarda deil en azından orda buraya göre oksijen biraz daha temiz.

Sağolasın hocam çok ciddi bir problem değil Allaha şükür şuanda yine önlem almak lazım.

@Mungamunga

Hacı işte bu burun filtresini denemeyi düşünüyorum Türkiyeye gidince ama donanımhaberde adamın teki hiç işe yaramıyor falan demiş.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    u235 bunu yazdı
    UmutxTR bunu yazdı

Hacı çok güzel bir olayda videodaki adamlar konuşurken burnundan konuşuyor gibi :D

yalnız süpermiş hea :| dene diyeceğim de 24 tl çok gelir mi bilemedim size.

Olmadı bendeki fazlalığı verebilirim, tamamını ve 200 lira versem üstüne anlaşır mıyız? :D

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

rhinocort diye bir sprey var onu alıyorsun 24 saat burundan ile geniz arasında koruyucu oluyor

bu ilaç olmadan günde 23042343204032493249594350354305345934593459ı6954395495349543 kere hapışırıyorum ve w430324324395035405543534954305345349543 kere burnumu siliyorum ve 2394305439540543594305439543543954504350349645064 gözlerim şişiyor ve yaş geliyor

bundan sonra hiç birşeyim kalmıyor 

Allura tarafından 28/May/13 23:39 tarihinde düzenlenmiştir

"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

önce başlığı sildirt, daha sonra doktora görün

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
Toplam Hit: 2307 Toplam Mesaj: 11