folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bütçede Acık Varmış Dikkat Edin Radara Girmeyin

Bütçede Acık Varmış Dikkat Edin Radara Girmeyin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

brainiac bunu yazdı:
    bazı em liyet müdürlüklerine yazı gelmiş bende niye bukadar cok radar ve çevirme var diyodum karadenizde birden radar ve cevirmeler artı samsundan giresuna kadar gitik ve yolda ortala 5 radar 3 cevirme artı ışıklarda bekleyen ekipleri saymuyorum bile cünkü haddi hesabı yoktu bütçede açık olduğu icin acığıkapatmak icin boyna yzıyorlar dikkatli olun

Okadar Cahilce Okadar bilgisizce birşey yazmışsınki kör görmez uydurur misali Sen iç işlerinin emniyet amiğlik ve müdürlüklerine gönderdiği yazıyı biliyormusun konuşuyorsun?

Türkiye geneline yazı dağıtıldı ve bu işçi ölümlerinden sonra bu yazı gönderildi (ayondaki kamyon kasasındaki işçiler) eğer bir adam sarhoş veya v.b kurallardan dolayı uymazsa mesela adam sarhoş izmirden çıktı yola işte uşağa gitti afyona gitti kaza yaptı bu izmir uşak afyon polislerine trafik ekiplerine neden böyle oldu siz denetim yapmıyormusunuz diye baskı geliyor ordaki ekipler bundan sorumlu oluyor

Ha salakça söylediğin bütçede açığa gelelim Türkiyede 30 yıldır bütçe açığı var Bunu 5 Yaşındaki çocuk bile biliyor

AMA 14 yaşındaki çocuk yani sen bilmiyorsun :) Ahh Ahh biraz oku hoca

Alper ne güzel yazmı$ :)
    Hemende atlamayın anti AKP'ciler ortaya yırtık dondan cıkar gibi.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Aynaya cd asin :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ercag
    ercag's avatar
    Erkek
    aman radar bize girmesinde :)

Profesyonel Satış Pazarlamacı - Lojistisyen
Toplam Hit: 1504 Toplam Mesaj: 14