folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Büyü Yaptıran , Büyüye İnanan Varmı Aranızda ( Kişisel Merak )

Büyü Yaptıran , Büyüye İnanan Varmı Aranızda ( Kişisel Merak )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    cem-engine bunu yazdı
    1-618-GR bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı

cübbeli ahmet hoca'dan dinlemiştim aktarıyım büyü yoktur demek şirke düşürür, Kuran-ı Kerim'de yazıyor ve yapan yaptıran cehennemdedir buyruluyor

cübbeli ahmet hocayı .anladın sen

Sana çok çok uzun bir şey yazmıştımda pc reset attı. Neyse görmeyen göz gördüğü zaman anlamayan akıla dönerdi zaten.

edebiyat yapma

imkanın varsa yaz bakayım o uzun yazıyı,pek inandırıcı gelmedi de kusura bakma

Merak ettiğim konu şu ki müridim varlık/yokluk kriterlerin nelerdir? Yani bir şeye var derken neye dayanarak var diyorsun? Misalen aynaya bakıyorsun ya da ellerini uzatıyorsun ve görüyorsun kendini ve ben varım mı diyorsun? Peki görme ile varlığı tasdikliyorsan şu an okuduğun bu sanal cümlelerin de varlığını tasdikliyor musun? Çek bakalım bilgisayarının fişini duruyor mu yerinde o cümleler, harfler? Ya da rüya görüyorsun şimdi zihinsel saçmalıklar diye söyleyebilirsin ama sonuç olarak zihninde bir şey canlanıyor değil mi gözün de yaptığı iş o beyinde bir görüntü oluşturmak yani rüya ile aynı ama tek fark şu ki sen kendi elini gördüğün zaman ona gerçek dedin ama rüyaya gerçek demedin sadece rüya dedin. Peki ikiside şu an görmek ama birine gerçek diğerine gerçek değil dedin, nerede görmenin varlığa olan desteği?

Biri duymak mı dedi? Görüyor musun peki bu ses dediğimiz enerjiyi? Ha Sony Acid Pro ile bilgisayar ekranında grafiksel olarak görüntüleyebilirsin evet. Sonuç olarak yine beyinde olup biten bir hadise değil mi duymak da...

Sanırım dokunmak dediğini duyar gibiyim. Al bakayım elindeki sinirleri ve dokun bir yerlere hissiyat durumun ne olacak acaba? Hadi onu da geçtim o sinirler o hissiyatı nereye iletiyor? Beyne. Peki beyne giden bu hissiyat elektriksel bir enerji olarak mı gidiyor? Hmmm. Yine aynı terane.

Tatma duyusu da aynı bok yani onu da söylemeye gerek yok.

Sonuç olarak her şeyin başlayıp bittiği yer küçücük bir beyin ve dokunduğun, gördüğün o şeyler direkt olarak beyne girmiyor sadece elektriksel sinyallerle iletiliyor. Peki ya yanılıyorsak? Duyu organlarının bir tanesinin sonucu doğrulaması denklemin sonucunu tam olarak vermez ki? Ruh'u görmüyorum diyerek ruh'un yokluğunu ilân edemezsin ki? Öncelikle ruh'un olmadığını ispatla. Ha pardon görmüyorsak olmuyordu di mi? O kadar filozof boşuna saçmalamış demek onca sene ve felsefe denilen şey onca sene boşuna saçma gelmemiş bizim milletimize e çünkü saçma. Beyin bedava ve zahmet edip kullanmaya ne gerek var ki?

Din olgusuna "Birileri böyle dedi ama ben öyle demiyorum.", "Ben dogmatik bilgilere inanmam." deyilip gülünür ama bu varlık olayına aynısı yapılmaz. Birileri duyu organlarınla algılıyorsan varlıktır demiş ve birileri de buna inanmış tıpkı delinin kuyuya attığı taş gibi.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    1-618-GR bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı

cübbeli ahmet hoca'dan dinlemiştim aktarıyım büyü yoktur demek şirke düşürür, Kuran-ı Kerim'de yazıyor ve yapan yaptıran cehennemdedir buyruluyor

Sana çok çok uzun bir şey yazmıştımda pc reset attı. Neyse görmeyen göz gördüğü zaman anlamayan akıla dönerdi zaten.

edebiyat yapma

Merak ettiğim konu şu ki müridim varlık/yokluk kriterlerin nelerdir? Yani bir şeye var derken neye dayanarak var diyorsun? Misalen aynaya bakıyorsun ya da ellerini uzatıyorsun ve görüyorsun kendini ve ben varım mı diyorsun? Peki görme ile varlığı tasdikliyorsan şu an okuduğun bu sanal cümlelerin de varlığını tasdikliyor musun? Çek bakalım bilgisayarının fişini duruyor mu yerinde o cümleler, harfler? Ya da rüya görüyorsun şimdi zihinsel saçmalıklar diye söyleyebilirsin ama sonuç olarak zihninde bir şey canlanıyor değil mi gözün de yaptığı iş o beyinde bir görüntü oluşturmak yani rüya ile aynı ama tek fark şu ki sen kendi elini gördüğün zaman ona gerçek dedin ama rüyaya gerçek demedin sadece rüya dedin. Peki ikiside şu an görmek ama birine gerçek diğerine gerçek değil dedin, nerede görmenin varlığa olan desteği?

Biri duymak mı dedi? Görüyor musun peki bu ses dediğimiz enerjiyi? Ha Sony Acid Pro ile bilgisayar ekranında grafiksel olarak görüntüleyebilirsin evet. Sonuç olarak yine beyinde olup biten bir hadise değil mi duymak da...

Sanırım dokunmak dediğini duyar gibiyim. Al bakayım elindeki sinirleri ve dokun bir yerlere hissiyat durumun ne olacak acaba? Hadi onu da geçtim o sinirler o hissiyatı nereye iletiyor? Beyne. Peki beyne giden bu hissiyat elektriksel bir enerji olarak mı gidiyor? Hmmm. Yine aynı terane.

Tatma duyusu da aynı bok yani onu da söylemeye gerek yok.

Sonuç olarak her şeyin başlayıp bittiği yer küçücük bir beyin ve dokunduğun, gördüğün o şeyler direkt olarak beyne girmiyor sadece elektriksel sinyallerle iletiliyor. Peki ya yanılıyorsak? Duyu organlarının bir tanesinin sonucu doğrulaması denklemin sonucunu tam olarak vermez ki? Ruh'u görmüyorum diyerek ruh'un yokluğunu ilân edemezsin ki? Öncelikle ruh'un olmadığını ispatla. Ha pardon görmüyorsak olmuyordu di mi? O kadar filozof boşuna saçmalamış demek onca sene ve felsefe denilen şey onca sene boşuna saçma gelmemiş bizim milletimize e çünkü saçma. Beyin bedava ve zahmet edip kullanmaya ne gerek var ki?

Din olgusuna "Birileri böyle dedi ama ben öyle demiyorum.", "Ben dogmatik bilgilere inanmam." deyilip gülünür ama bu varlık olayına aynısı yapılmaz. Birileri duyu organlarınla algılıyorsan varlıktır demiş ve birileri de buna inanmış tıpkı delinin kuyuya attığı taş gibi.

beyin konusunda sana kesinlikle katılıyorum ki zaten gerçek şuan için böyle.

ama ben 5 duyu yerine doğa yasalarını düşünürüm

al bakalım sana test

istediğin yöntemi kullan

çok istemek,40 kere ya da 1000 kere yazarak söyleyerek tekrar etmek,büyü müyü yapmak ne istersen yap

benim yerime bir mesaj yaz ya da yazdır da beni şaşırt

bak ne oldu,bunu yapmak için çabalamak ya da denemeyi düşünmek bile sana saçma geldi değil mi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    cem-engine bunu yazdı

al bakalım sana test

istediğin yöntemi kullan

çok istemek,40 kere ya da 1000 kere yazarak söyleyerek tekrar etmek,büyü müyü yapmak ne istersen yap

bak ne oldu,bunu yapmak için çabalamak ya da denemeyi düşünmek bile sana saçma geldi değil mi

:) Ben ne diyorum sen ne diyorsun. Farkında değilsin ama fikrimi fikrin yaptım ve şu anda test aşamasına geçtin. Başta saçma gelmişti ama şu an mantıklı gelmeye başladı ve acaba sorusunun kanıtını istiyorsun. E bu da bir gelişme tabiki ama ne yazık ki hack bilgim yok yani hesabını ele geçirip mesaj atamam. :) Ayrıca büyücü de değilim ki büyü yapayım. Benim baştan beri eleştirdiğim şey varlık kavramının yanlış anlaşılmasıydı.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyShit
    HolyShit's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı
    1-618-GR bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı

edebiyat yapma

sende terbiyesizlik yapma

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı

al bakalım sana test

istediğin yöntemi kullan

:) Ben ne diyorum sen ne diyorsun. Farkında değilsin ama fikrimi fikrin yaptım ve şu anda test aşamasına geçtin. Başta saçma gelmişti ama şu an mantıklı gelmeye başladı ve acaba sorusunun kanıtını istiyorsun. E bu da bir gelişme tabiki ama ne yazık ki hack bilgim yok yani hesabını ele geçirip mesaj atamam. :) Ayrıca büyücü de değilim ki büyü yapayım. Benim baştan beri eleştirdiğim şey varlık kavramının yanlış anlaşılmasıydı.

yok ben senin son yazdıkların haricinde diğer arkadaşa yazdığım şeyi nasıl alakasız şekilde alıntıladığına şaşırmıştım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    HolyShit bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    1-618-GR bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı

edebiyat yapma

git işine...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyShit
    HolyShit's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı
    HolyShit bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    1-618-GR bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı

edebiyat yapma

git işine...

banlanıcaksın. arkandan el sallıycam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı
    1-618-GR bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    1-618-GR bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı

edebiyat yapma

Edebiyatmı yapıyorum ben ? Kendini şartlamışsın zaten at gözlüğünü takmışsın daha ne anlatayım.

İnandırıcı gelmedi dedin bitti işte, adaletli adam doğruyu öğrenmek istiyorum derdi sen direk ön yargı ile yorum atmışsın benden uzun yazıyı istiyorsun değer mi ?

eğer kendini önemsiyorsan uğraşıp düşündüyün ve yazdığın şeylerin boşa gitmesini istemezsin.

dediğim gibi tekrar yazmaya davet ediyorum 

Yazayım, olayın en başlarından anlatayım sana cübbeli ahmet hocaya komplolar kurulmadan önce öldürülme planları vardı şimdi çok meşhur oldu diye öldürmediler, millet aha doğru söyleyeni öldürdü demesin diye karalama çalışması.

28 şubat sürecinde, deprem konuşması parça olarak kesilip tamamı değil parça halinde kesilip o dönem mahkemeye dinletilip komplo olarak içeri atılmış, bu birnci komplo arada geçen komploları saymıyorum, 2. olarak en yakın arkadaşı menajeri, turları ayarlayan adam, işte almanyada şu vakıfta konuşmaya çağırıyorlar vs hep bu işlerini halleden adam bayramda cübbeli ahmet hocayı tatile davet ediyor 3-4 gün, adam 20 milyara anlaşıyor, fotoğraflarını çekmek için hocanın, tatile götürüyor uzak bir yere gideceğiz hesabı jetski ile gidelim diyor öyle bindirtip fotoğraflarını çektirtiyor. Ama ne oldu bunda hocanın dinen bir yanlışı var mı? yüzmek sünnet, ayrıca altına giydiği haşaması vardı diz kapağı altıda gözükmüyordu ayrıca gidecekleri yer sözde kimse olmayacaktı, ama komplo işte fotoları sattı adam 20 liraya sonra kayıplara karıştı ama burda gelelim adam şortlamı girmiş jetski'ye binmek haram mı karadeşim ? değil, e haşamasıda var diz altı oda normal, yüzmekte sünnet olunca adamın fotoğrafları çekip koyması sadece karalamak için basında öyle bir şişererek zapladıki hepiniz ağzı açık yuttunuz adama diyoruz haşamayla girdi günah mı yok jetskine binmek günahmı yok ee hocayı neden hayıflıyorsun ? he işte bu veled-i zina basının şişirmesi.

Gel gelelim, yakındaki olaylara sohbeti, bırakması için kafirin torunları bu locada iş bitiren şu an bile türkiyenin gelişememsinin sebebi olan ALLAHSIZ zinharlar her gün tehdit mesajı telefonu atıyorlar, sohbeti bırakmazsan şöyle kasedini çıkartırız böyle karalarız vs. adam kasedi çıkmadan önce şerefsiz bunu yapanlar diye ağlaya bağıra sansürsüzde feryad etti, bak dedi beni tehdit ediyorlar dedi sohbeti bırakmam için dedi sex kasedimi çıkartacaklarmış felan filan dedi, bu daha kaset çıkmadan söyledi aç sansürsüzü izle,  sonra kaset çıktı, hemen mahkemeye verdi kendi sitesindende duyurdu beyânatı yani adam sex kasedi çekecek kendi kendinimi mahkemeye verdi o zaman bu adam ?

Yani ben bir bok yedim videosu var bunu yapanları bulun mu diyecek ? Kendi kendini mahkemeye verecek akla bak.

Sonra mahkeme olarak kasedin montaj olduğuda berirlendi, bunda yarı yarıya milleti inandırdılar çoğu zümre yine inanmadı hocayı takip edenler biliyordu zaten etmeyenlerde yine o jetski olayı gibi atladı.

Sonra ne oldu o iştende bir cacık yapamadılar amaçlarına ulaşamadılar bu sefer telefon kayıtlarında gömlek falan sormuş ya sözde karı pazarlayan adamla konuşuyormuş karıymış o bahsettiği şey, karıyı istiyormuş, bilmem ne çete suçundan hapse atıldı, kadınları ayrı ayrı sorguya çekiyorlar bu bahsi geçen adamı ahmet mahmut ünlüyü tanımıyoruz diye ifade veriyor kadınlar, ve zorla söyletmişler kadınlara yalan olarak.

İçerde koğuşun kötü diye başka koğuşa geç diye, sözde o koğuş tehlikeliymiş vs. hesabı başka koğuşa alıyorlar o aldıkları koğuş aslında tehlikeli ve rahatsız. NE boklar yapıyorlar neler neler.

Aç haftalık attığı mektupları oku.

O kadar yalanladığı zekeriya beyaz bile ( bu adama kaç defa dedi yanlış adam bu zekeriya dedi ) zekeriya beyaz bile hocaya iftira attılar komplo kurdular dedi yani cübbeli ahmet hoca onun ne kadar sapık görüşte olduğunu söylüyor zamanında, o hocaya iftira attı diye kendi zaten itiraf etti.

Adamda 600 800 arası şeker var zaten unsülin yemekten iğne yemekten yer kalmamış vücudunda, cebinde meyve suyu ile geziyor daha erbakanın cenazesinde adamın cenazesi çıkacaktı az kalabalığa gelemedi düşüp kaldı.

Sağlık açısından bile yapması imkansız bir şey yani bu durumdaki bir adamın, ayrıca şeker hastalığını araştırın ilk cinselliği vuran bir hastalık.

İşte bu sex kasedide tutmayınca hocayı apar topar sahte mana vererek telefon kayıtlarına içeri attılar çünkü gavurlar hakkında çok konuşuyordu projelerini vs açıklıyordu tvlerde korkmadan hemen ipini çektiler içerdede işkence ediyorlar resmen.

Mahmekeye çıktı karılar tanımıyor diye beyan veriyor adam duruşmayı 6 ay erteliyor neymiş delil yetersizliği ulan delil yetersizliği ise göz hapsinde tut ?

Zaten bir yere kaçan adam değil yabancı ülkeden kendi ülkesine hapse girmek için gelen adam kaçar mı ? başka memlekette özgür kalacağıma kendi ülkemde hapis yatarım dedi boyun eğdi ALLAHSIZLARIN yaptığına tabi bunlar hep manevi işaretler onun derecesi ile ilgili.

Peki diyeceksin neden hep cübbeli hoca neden hep ?

Aslında işin içini bilmediğiniz için, cübbeli hoca aynı cemaatte daha evvel cübbeli hocanın yakîn arkadaşlarınıda şehid ettiren bu ALLAHSIZ localar.

Şehid hızır hocayı öldürttüler ?

Şehdi bayram öztürk hocayı öldürttüler ?

Bayram hocayı öldürttüklerinde anonslarda cübbeli öldürüldü dedi ama yanlış ananos cübbeli AHMET hoca ölmedi ilk hedef oydu bayram hocadan önce ?

İşte anlayın artık bu cemaatin üstünde böyle kitapsızlıklar dönüyor hocalarını şehid ettiler hep, hemde bunu deli raporu verdikleri bir adama yaptırıyorlar adam hapis bile yatmıyor.

Neden bu hocaları öldürdüler ? başka hocaları konuşturuyorlar ? çünkü kimse bu camaatin aslanları gibi bu dini korkusuzca anlatmıyor, doğru dürüst anlatmıyor bak kanal 7'deki badem bıyıklı adama tonlarca insan inanıyor mustafa karataşmıdır nedir 90 doğru anlatıyor 10 yalan sallıyor arada kimse çakmıyor neden din bilgileri yarım yamalak, o kadar hadis vs anlatıyor sonra isa a.s öldü diyor isa a.s'ın öldüğüne inandırıyor milleti bunu yaptıran kimler ? yine din düşmanları yine ALLAHSIZLAR, bknz adanan oktar bknz mihr nur tv'nin mi ne sahibi bkz. süleyman ateş, yahudi hristiyan cennete girer diyen adam birde eski diyanet başkanı.

İnanmayın kardeşlerim VALLAHİ inanmayın hak her zaman ezilsede bilen biliyor en doğru o diyanetin adamlarına tv'de çıkıp yalan sapık yorumlar yapana inanmayın inanmamakta bilgiden geçer, ateistliği sorgulayan beyinlere acıyorum adam hiç namaz kılıp kendi dinini sorgulamamış sözde sorgulamakla ateistliği bulup doğruluğuna inanıyor.

Bu cemaatin üstünde tonlarca oyun döndürdü ALLAHSIZ kitapsızlar, en fazla şehid edebilir ama.

Geçen mahkemesi vardı mübâreğin çağırdı önce herkesi o duruşma ertelendiği zaman, sonra mahkemeden önce mektup yazdı yine sakın kimse gelmesin dedi bu mahkemeye hakkımı helal etmem dedi, biliyordu resmen çıkartılmayacağını, şimdi banada bir kaç yerden manevi haber geldi bu mahkemeye çağırdı herkesi inş çıktığında görürsün buraya yazmıştı dersin he çıkamazsada bu yukarda yazdıklarımı değiştirmez. O manevi bir haldir.

Velhasılı kelâm biri gelipte hocanın bir yanlışını söylesin bana olay böyle iken.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
Toplam Hit: 8997 Toplam Mesaj: 59