folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder C # İle Bir Program Lazım Acil

C # İle Bir Program Lazım Acil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

hocalar bana acil bi program lazım fakat elimden hiç gelmez C # programın detayları ;kayıt ve izleme programı olacak.

1-Gelen öğrenciyi tüm bilgileri ile hazırlanacak Access veri tabanına kayıtlarının yapılması
    2-Sisteme yeni kayıt aktive ve kurların eklenebilmesi
    3-Kurların fiyatlarının belirlenmesi
    4-Öğrencilerin bir veya birden fazla kura kayıtlarının yapılması
    5-Kurların sınıf listelerinin alınıp metin belgesine kayıtlarının yapılabilmesi..

bu programı yazıp yardımcı olabilecek mürid varmı ? yardım edebilirmi yada ne kadar zamanda yazılabilir..

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

benım için 4-5 saatlık iş ama daha kısa surede yapan vardır .Barışyigit boş adamdır söyle yardım etsın :D

unbalanced   bile böyle dediyse konu silinebilir :)

Bosluk tarafından 07/Oca/13 20:37 tarihinde düzenlenmiştir

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

elinden gelmediği bölümü neden okuyorsun? her hangi bir enayinin bu işi yapabileceğini sanmıyorum. yardım etmek ayrı karşıdaki insanı aptal yerine koyup iş yaptırmak ayrı. kusura bakma ama ödevinde iki satır kod yazamayacak kadar cahilsen dersten kalmana zerre kadar üzülmem.. 

bu konu yerine deseydin şunları şunları yaptım bunları yapamadım nasıl yapabilrim yardımcı olur musunuz.. o zaman farklı olurdu. bir de acil lazımmışmışmış.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

hocam bölümle alakam yok anlasam zaten o şelide yazardım konuyu estağfurullah kimseyi aptal yerine koymak gibi bir niyetim yok. kız arkadaşım matematik okuyo bilgisayar dersinde bunu kitlemiş hoca bende yapabilecek biri varmı diye arıyorum ücret falanda verebilirim maksat dersten geçsin

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

edit

saybirs tarafından 07/Oca/13 20:51 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

hocalar adam bilmiyo yapacak bişey yok tek kişi uzun süre olur. biris başlasın ben bitirirm

www.yesilgrow.com - Growshop
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unchain
    unchain's avatar
    Erkek

up olsun bari. bende lise 3 teyim veri tabanında yeniyim yani :/

Yaptığım onca iyiliğin tek yanlışta unutulduğunu gördüğümden beri kötü biriyim.
Toplam Hit: 982 Toplam Mesaj: 7