folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder C++ Derleyici Download Burada

C++ Derleyici Download Burada

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    Önemli değil arkadaşlar. Siz sağolun.Herşey Tahribat için...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    yukarıya sağ tıkla activex denetimini yükle.Olur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ran
    ran's avatar
    Erkek
    eline sağlık

Bilmem kaçıncı galaksiden gelen gama ışınlarına maruz kalmak için Pipimizi açıkta tutup UFO konmasını bekledik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    sağol kardeş güzel paylaşım,yalnız bi sorun var bu derleyici borland c gibi pek kararlı değil,sabitlerde ve tanımlarda farkı olduğundan her türlü c++ ve c kodunu çalıştıramayabiliyor... mesela bunda daha önce printf yada scanf kullanma şansım olmadı ve olanlarıda çalıştıramadım bi türlü.belki hata bende ama bi türlü beceremedim.şayet elinde borland c setup lı hali olan varsa paylaşıversin,onu bulmak çok zor.neyse paylaşım için tekrar sağol...

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shamanist
    Shamanist's avatar
    Erkek

Arkadaşlar borland builder derleyicileri size sadece öğrenmek için çalıştığınız bir dilde vakit kaybı ve aynı zamanda tembellik verir.Dilin kendisini hiç bir zaman adam gibi geliştiremezsiniz.Bloodshet DEV c++ en uygun complier yeni başlayacak olanlar için.Borland ı kullanacaksanız bile görsel programcılıktan öte direk dilin kendisi hakkında temel bilgilere sahip olmak gerekir.Yoksa dediğim gibi sadece zaman kaybından başka birşey olmaz.Ayrıca printf ve scanf fonksiyonlarını çalıştırmama gibi bir lüksü olamaz,bu fonksiyonlar stdio.h lib in içinde başlıca c giriş çıkış fonksiyonudur ve "c" nin özüdür.C++ ise C ye eklenmiş yenilikler ve kütüphanelerden oluşur,yani C nin kendi input outputlarını derleyememesi mantıksız geliyor.Ve daha emin olmanız için söylüyorum;

#include <conio.h>
    #include <stdio.h>
    main()   
           {
           printf(" bu fonksiyon calisiyor");
           getch();
           }

iyi biri değil... TBT
Toplam Hit: 3365 Toplam Mesaj: 16