folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder C# Kitabı Ne Önerirsiniz?

C# Kitabı Ne Önerirsiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G_K_N
    G_K_N's avatar
    Dişi
    C# kitabı ne önerirsiniz?Mümkünse Türkçe olsun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Langsuyar
    Langsuyar's avatar
    Erkek
    +1
    pusula yayıncılığın kitabı iyi die duydum ama genelolarak windows uygulamalarına ağırlık veriomuş web tabanlı uygulamalarda eksikmiş
    öneriler çok makbule geçer

"Hepimiz ölürüz ama çok azımız gerçekten yaşarız!.."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pozerte
    pozerte's avatar
    Erkek
    kitabın yazarını falan hatırlamıyorum
    ama kapagında beyin resmi olan bi kitap var. adım adım serisi yanında dergi gibi kalıyo. iceriginde hatırladıklarım. netvork, veritabanı, form uygulamaları falan vardı. yayın sırketini ve yazarı ogrenip eklerim...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DELOREAN
    DELOREAN's avatar
    Erkek
    sizin c+ dediğiniz program visual c++ 6.0 "mı yani bende öyle bir tane varda visual studio ile birlikte aynı cd de geldi ondan sordum
    yanındada vsual studio kitabı türkçe ama yayının ne olduğunu bilmiyorum yanlız 750 sayfalık bi kitap oldunu söylim daha okumaya geçmedim kendimi hazır hissetemedim şimdi başka programlar üstünde uzman olmaya çalışıyorum ona hazır hissettiğim zaman visual studio çalışmaya başlarım içinde bayaa bişiyler var kurcalamadım daha kafam dağılmasın diye 2 şeyi birarada öğrenmeye kalkarsak kafa karışır diye hiç elimi bile dokunmuyorum neyse
    pusula yayının kitabı bende duydum biri daha ii demişiti istersen bi kitabevine git kitabı incele önsözünü filan oku bak bi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisko
    Pisko's avatar
    Erkek
    Alfa yayincilik.

Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak , öyle zordur ki kurşunu havada sevgiyi yürekde tutmak...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Langsuyar
    Langsuyar's avatar
    Erkek
    ben microsoft un adım adım c# kitabını aldım 42 milyon amazonda ulaşım hariç 20 küsür$ bide sefer algan ın her yönüyle csharp kitabı war pusula yayınlarının ikisinide inceledim aslında pusulanın kitabı daha ayrıntılı 800 sayfa temelden alıyo konuları object oriented da anlatıyo ama ben microsoft un kitabını tercih ettim dier kitap kötü demiorum o da güzel fiyatı da 44 milyon alfa ve beta yayınlarının kitaplarını almayın kıçınızı silmek için kullanırsınız sonra bok gibi ben beğenmedim :)) birde microsoftun c# ı kavramak kitabı war ki o da ilk kitap diebilirim yani adım adım c# 2. seviye.c# ı kavramak kitabında da en başından başlıyor object oriented da anlatıyor yanlış hatırlamnıyosam fiyatı 24 yada 26 milyon du ayrıca istiklal literatür kitabevinden microsoft kitabı alırsanız XBOX cekilişine katılıyosunuz :)))) kolay gele

"Hepimiz ölürüz ama çok azımız gerçekten yaşarız!.."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek

ihsan karagülle c#

zafer demirkol c#

I Love Software , Software is a life...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeNCeR
    FeNCeR's avatar
    Erkek

muhammet yorulmaz - seher yorulmaz

c ile programlama öğreniyorum.

anlaşılır anlatıyo ve gittikçe zorluk seviyesi artan, öğrenmeye cok yardımcı olcak bolca soru içeriyo...

ATAM, hedefimiz sana layık olabilmektir!
Toplam Hit: 2618 Toplam Mesaj: 8