C# Kod Bankası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    JerusaLem bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Hocam var da bir sürü kel alaka farklı konuda var.

Fakat bir kod bankası programı yazabilirim web uzerinden ortak depolama yapan

Holü,

Eskiden win tabanlı bir holyone codebank vardı kullandığımız.  Tabi dosyalar localde tutulduğu için yılların birikimi bir disk arızasında uçtu gitti.

Yaşadığım bu tatsız olaydan sonra her an her yerden ulaşabileceğim (yazılımcı adamın nerede, ne zaman, ne yazacağı belli olmaz), hem de arayış içerisinde olanlarında ihtiyacı olacağı şekilde çok ufak bir şeyler geliştirdim ve kullanıyorum.

ismi de çok jenerik; www.koddum.com :) Henüz geliştirme aşamasında, kafamda düşündüğüm bir çok modül var.

Şimdilik test edebilmek için gereksiz bir kod yığını oluşturdum. Sistemin en güzel yanı yazdığın kod parçasını dilersen kendine saklayıp "gizli" olarak ekleyebiliyorsun.

Sistemi kullanabilmek için üye olmaya gerek yok, direk fbook login ile yardırılabilir.

Kodır arkadaşlar test edip feedback verirse ayrıca sevinirim.

Not: Uzun zaman sonra reklam mesajı gibi oldu ama misafir dolaşıyorken gözüm takıldı, bilgilendireyim istedim.

site çok güzel arama motoru ve üyelik eklersen harika olur holü bunu çalalımda servislere ekleyelim :)

www.yesilgrow.com - Growshop
Toplam Hit: 4000 Toplam Mesaj: 12