folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder C++ Mi Yoksa Visual Basic Mi ?

C++ Mi Yoksa Visual Basic Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PamiR
    PamiR's avatar
    Erkek
    Arkadaşım bana sorarsan Visual Basic kolay onu zaman içinde C++ öğrendikten sonrada alırsın C++ öğrendiğin zaman javada kolay gelir bende yazılım eğitimi aldım C++ 2 haftada usulen gösterdiler sadece mantığını anlamak için C++ öğrenirsen java ve Visual Basic daha kolay gelir.Bugün piyasada C++ bilen fazla yok yanlız Visual Basic bilen çok iyi bir C++ öğrenmiş olursan Visual Basic sana daha kolay gelir bence

Hayatı yaşamak istiyorsan yarını düşünme.Geçmişini yeniden yaşamak istiyor isen geleceğini unut.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yazi superdir once okumustum...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    ComputerWolf;

Bilgisayar yazılım okuyorum Lise 3 'e geçtim..istiosan okulun adınıda söliyeyim :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    vb öğren diyecem,ama ilerisi için düşünüyorsun galiba.Benim gibi alakasız bir meslek varsa vb ile oyalan,keyfini çıkar. :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shamanist
    Shamanist's avatar
    Erkek

c++ la bilgisayarın kendisi dahil herşeyine hükmedersin,vb yle ancak kısıtlı bir parantez içinde dolaşır durursun.C++,C nin geliştirilmiş hali,temel döngüler ve kurallar aynı,ben yaparım diyip geçenler için zor,başlık yazısını okuyup devam eden için ise hep kolay olmuştur zaten.Değişkenlere 1-2 saat kafa yorup devamını hızlı bir şekilde pratik yaparak geçirebileceğin zevkli ve güçlü bir dil.Okul gerekmiyor bile,çünkü bir çok hoca da kitaptan bakıyor.Büyütmeye gerek yok.Piyasadaki unix ve unix türevlerinden tut win in oluşturulmasında etkin olan bir dil.Ve ayrıca hayal gücünün sınırlarını zorlayabileceğin TEK dildir.Para eden çalışmalarda c/c++'ın bir ürünüdür :).

iyi biri değil... TBT
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    roccocan
    roccocan's avatar
    Erkek

bi yazı okumuştum yazıda   Microsoft'a işe girme taktikleri  analatılıyodu orada gerekli olan özelliklereden bağsedilirken c bilmek  gerekiyo diye bir satır vardı onu hiç unutmam   yani adaş c ailesi ile bilgisayara  hükmediyon vb  ile de kolay ve basitce  ama  iş gören programlar yapıyon yani gidipte photoshop u vb  te yazamassın ama basitten bi muhasebe  programını c  den dağa basit  ve  kolay bi şekilde yazarsın...

okuldaki hocaların ne   kadar kötü veya iyi olursa  olsun olay  sende  biter sen programlamayı  sever  ve  iseteyerek yaparasan oaly çözümlenir zati..

burada herkez  kendi görüşünü  ortaya attı dağa  yaşın küçük  bu  verilen önerilerle geleceğini  hayatını şekillendiriyon dolaysıyla dörüşleri al  ama elin zikiyle gerdeğe girmek olmaz  sen  kendin  neyi istiyosan onu yap sonuçta bu hayat  senin

Toplam Hit: 4874 Toplam Mesaj: 17