folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder C# Odevi İcin Yardim Lazim Gerekirse Ucretiyle.

C# Odevi İcin Yardim Lazim Gerekirse Ucretiyle.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Bi arkadasim icin yaziyorum, sistem analizi ve tasarimi dersinden proje odevi var C# dilinde odev yapmak lazim , konusu emlak takip tarzinda basit bir program olacak. Yazikacak programda yeni veri ekleme ,guncelleme, silme olmasi lazim.

Sonucta sifirdan program yazilacak yada kendinize ait bir hazir eskiden yazilmis bir sey de olabilir. Basit olsun, baskasinin yaptigi anlasilmasin yeter. Prof bir sey olmasina gerek yok. 

Ucret konusunda konusunda yardimlarinizi bekliyoruz. Ogrenci isi malum fazla bir mebla beklemeyin lutfen. Programi yapacak arkadas hocaya anlatacak kadar da aciklama yapmasi yeterli olacak. Tskler herkese

İmzalamazsam ne olcak?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

http://usluer.org/c-sharp-emlak-programi/

Hocam buradaki programı indirsin ve editlesin kendine göre. Hem parası cebinde kalır, hem birşeyler öğrenir, hemde hocaya özetlemesi daha kolay olur.

Edit: En olmadı https://www.google.com.tr/search?q=emlak+takip+program%C4%B1+c%23&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=F37bWIyzFMLearGpvsAD bu linki yollayıver arkadaşa.

İlla birine yaptırmak istiyorsa ben 500 e yaparım hocam. Ama ödevden alacağı not kayayı (taş az kalır) çatlatırsak 35-40 ı geçmez (ortalama olarak 20-30 falan alır. Bu da parasına göre fazla bile bence). :)

Yazilimci tarafından 29/Mar/17 12:33 tarihinde düzenlenmiştir

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Pc de kurulu olsa ben ücretsiz yardımcı olurdum valla hocam ama kurulu değil ama kendi bulup editlese daha kolay olur zaten mayıs hazırana var daha bence kendi yapması daha mantıklı ve yararlı olur ha bilmiyorsada sen bişeyler göster bence günde 1 saatte olsa işe yarar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Ben yazılımdan anlamıyorum zaten kendisi de tek dersten kaldı galiba. 500 liralara yaptıramaz ondan eminim. Açıkçası yapan arkadaş hocaya anlatır gibi anlatacak ki o da hocaya anlatsın. Farkındayım kimse az paraya uğraşmaz ama öyle bir delikanlı bakıyoruz :))

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

Merhaba, ben yardımcı olabilirim. PM attım.

Vir sapit qui pauca loquitur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yaptığım kütüphane programı var kardeşim salt halini veriyim sadece buton isimlerini felan değiştirin. İşiniİ görür. Anlamaz ise kodlara açıklamasınıda yazabilirim. 

Para ücret vs de gerek yok.

Edit: emlak takip programıda varmış. 

Veritabanlı bunlar bilgin olsun.

AyTurk tarafından 29/Mar/17 18:20 tarihinde düzenlenmiştir

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
Toplam Hit: 1041 Toplam Mesaj: 6
c#