C Öğrenmek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    kendi düşüncemi yazıyorum ama sanırım programlamacıların genel düşüncesi budur veya olmalıdır....

programlamaya giriş C ile olur abi ya, tamam kabul VB cden çok daha basit bi olay, ama c ve c++ gibi diller holy nin dediği gibi bu günlerde önü tıkanmış olabilir ama onlar temel bence ilk onları öğrenmek şart...

ama ciddi ciddi bu günlerde en iyisi C# tavsiye ederim hem VB den bişeler var hem c/c++ karman çorman olmuş amma mis gibi olmuş biraz zor ama baba olmuş yani!

sonuç, programlama hemen zart diye olmaz ilk önce c/c++ ile başlanmalı sora insan kendini geliştirmeli devamlı diye düşünüyorum...

haa bir görüşte şu ki pekde yazlış sayılmaz 1 kere yaparım tam yaparım mantığı, yani hepsini öğrenmek yerine adam sadece VB, yada Delphi yada C# yada bilmemne öğrenir ama allahına kadar öğrenir ve sadece onu kullanın o dilde expert olur yani, mantıksız değil bence seçim size kalmış...

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

BeNd eBir yerden baslamak istiyordum ve olmak uzereydim ama bu cewaplardan sonra C# ile urasicam her halde zaten Olu dilller Mezardan cikarmaknin ne gereyi var
    Bu arada yabanci dilim Berbat tir Oyuzden turkce iii bir dokuman önere bilirmisiniz .....
    mail : Ramsofttr@hotmail.com

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnacrons
    cnacrons's avatar
    Erkek
    Eğer bir amatör iseniz
    Visual Basic öğrenin brakın c yi
    Ben ilk başta vb ile çok ilgilendim
    daha sonra qbasic e gectim
    en fazla zevki qbasic ile gördüm
    çünkü vb görerek tasarlama yapılan bir dildir
    ve şu an Vb.NET stratejisi çıktı bu daha fazla kapsamalı
    ama vb sadece görerek tasarı yapıldığı için