folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder C# Programcıları İçin Pdf

C# Programcıları İçin Pdf

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memik_
    Memik_'s avatar
    Erkek

Arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim PDF dosyasında C#'ta Hata Yaklama ve Exception sınıfları hakkında bilgi içeren 30 sayfalık bir yazı var. İndirip yararlanabilir veya paylaşabilirsiniz.

http://www.memikyanik.com/download/hata_yakalamak.rar

Memik YANIK - www.memikyanik.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    teşekkürler hocam, zahmet ettiniz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

teşekkürler hocam paylaşım için.. işimize yarayacak..

ahhh bi de soket programlama ve pda lar için birşeyler verseniz :)

bu arada yayınlayacağınız c# kitabında assembly diline yer vermeniz çok hoş oldu.Bu şekilde alt seviye gerektiren işlemleri rahatça yapabilriiz..teşekkürler.. 

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    Hocam çok teşekkür ederim. En kısa zamanda C# a başlamayı düşünüyorum. Sizlerinde yardımlarıyla umarım başarılı olurum.

Naber la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

buradada mı memık yanı :D Abı senı cozmus degılım nere gırsem reklamını yapıyorsun

msdn den oradan buradan ıngılızceden cevırıyorsun yazıları ben yazdım dıyorsun

bıde forumlarda sıtelerde musterı cekmek ıcın 50 60 lıra satacagın kıtabların 30 sayfalık bolumlerını

yayınlıyorsun helal sana programcılık yanında pazarlama okumanda lazımmıs :D

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
Toplam Hit: 3198 Toplam Mesaj: 5