folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder C++ Takvim Uygulaması

C++ Takvim Uygulaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

hocalar c++ de bir takvime ihtiyacım var. MothCAlendar den biraz farklı çalışacak.

Haftanın her günü farklı fiyatı olan ve akşam sabah iki seansı olan bir organizasyon için özel bir takvim yapmam gerekiyor. Böyle bişey hazır bulabilir miyiz? yoksa sıfırdan mı yazmak gerekir? YArdım fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam,

C++ bilgim yok. Ancak hazırını bulabileceğini de sanmıyorum. Buna benzer Tarım Ürünleri Borsası var. Örneğin buğdayın rekolteye göre günlük olarak fiyatı değişiyor. Bunu masaüstü hale getirdilerse inceleyip ufak değişikliklerle kullanabilirsin sanırım. Ama el siki ile gerdeğe girmem dersen; totoyu kırıp sıfırdan yazacan sefgılım başka şansın yok...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Takvim neden C++? 

Olaylara karışmayın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

hocam c++ ta kodlamaya başlamıştım. Proje bitti gibi sadece takvimi gömmesi kaldı. Sadece takvim olmayacak. Mesela basit ornekle bir halısaha uygulamsı gıbı dusun bır cok eklentısı olacak birdetakvimdn gün saat dolu bos gıbı görmesı lazım aylık periotlarla.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek
    clogu bunu yazdı

hocam c++ ta kodlamaya başlamıştım. Proje bitti gibi sadece takvimi gömmesi kaldı. Sadece takvim olmayacak. Mesela basit ornekle bir halısaha uygulamsı gıbı dusun bır cok eklentısı olacak birdetakvimdn gün saat dolu bos gıbı görmesı lazım aylık periotlarla.

ncal'ın kaynak kodları işe yarar mı? http://www.opensource.apple.com/source/misc_cmds/misc_cmds-31/ncal/ncal.c

ncal'ın kullanılışı: http://mylinuxbook.com/cal-ncal-linux-commands-to-display-calendar-information/

Olaylara karışmayın!
Toplam Hit: 2148 Toplam Mesaj: 5
c++ takvim