C# (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutay
    tutay's avatar
    Erkek

bugun türkmen yayınlarından c#kitabını aldım programlamaya başlayacam ama söle bir problem var c# builder ve bu programlamayı kullanmak için gerekli programları bulamdım tahribata baktım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emir_mashadov
    emir_mashadov's avatar
    Erkek

hodja bi bak belki bunlar işini görür:

http://www.phazeddl.com/search.php?q=c%23+builder

[ #emir_mashadov ] - ...|...Yorumsuz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutay
    tutay's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

tutay http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=37073 bide şuarayı dene aşağıyı...

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    fullrelases usenext gibi yazan tablonun aşasındaki linkleri dene

bassinyourface
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutay
    tutay's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı:
    -----------------------------

tutay http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=37073 bide şuarayı dene aşağıyı...

pekiğ orda ımg file ve ıso file var ikisinide indirecem mi yada bunlar direk setup olark mı gelecek hiç öle görünmüyor da

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek

herkez bi link vermiş bn sna yazı ile açıklıyım programların isimlerini veriyim bi değiişiklik olsun madem yenide başlıyosun bilgin olur ..

sna şuan için gerekli tek bi program var oda Microsoft Visual Studio 2005 tir.Bu programın çeşitli versiyonları var prof,enterprise,express gibi sn ilk etepta express edition u temin et microsoftun sitesinde Visual studio 2005 diye aratırsan ulaşabilirsin,Neden bu versiyon dersen ücretsiz bi versiyondur diğerlerinin lisans ücretleri 499$ dan başlar ..

ilerde SQL server lazım olacak sna t-sql kodlarını yazman geliştirmen veritabanları oluşturman için SQL Server 2005 onunda adı express editonu mevcuttur .

kitap olarak yayınevini sölemişsin hangi kitap bilemedim ama sna tavsiyem ihsan karagüllenin c# kitabını şiddetle tavsiye ederim ,özellikle yeni başlayanlar için ..

www.yazilimuzmani.com

www.csharpnedir.com  gibi sitelerden de döküman makale vs bulabilirsin.

Kolay Gelsin ..

C# programlama dilini seçerek çok doğru bir karar verdiğini belirtmek isterim takıldığın yerde yardımcı olmak isterim PM den ulaşabilirsin ..

I Love Software , Software is a life...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutay
    tutay's avatar
    Erkek
    network bunu yazdı:

herkez bi link vermiş bn sna yazı ile açıklıyım programların isimlerini veriyim bi değiişiklik olsun madem yenide başlıyosun bilgin olur ..

sna şuan için gerekli tek bi program var oda Microsoft Visual Studio 2005 tir.Bu programın çeşitli versiyonları var prof,enterprise,express gibi sn ilk etepta express edition u temin et microsoftun sitesinde Visual studio 2005 diye aratırsan ulaşabilirsin,Neden bu versiyon dersen ücretsiz bi versiyondur diğerlerinin lisans ücretleri 499$ dan başlar ..

ilerde SQL server lazım olacak sna t-sql kodlarını yazman geliştirmen veritabanları oluşturman için SQL Server 2005 onunda adı express editonu mevcuttur .

kitap olarak yayınevini sölemişsin hangi kitap bilemedim ama sna tavsiyem ihsan karagüllenin c# kitabını şiddetle tavsiye ederim ,özellikle yeni başlayanlar için ..

www.yazilimuzmani.com

www.csharpnedir.com  gibi sitelerden de döküman makale vs bulabilirsin.

Kolay Gelsin ..

C# programlama dilini seçerek çok doğru bir karar verdiğini belirtmek isterim takıldığın yerde yardımcı olmak isterim PM den ulaşabilirsin ..

çok saol hoca gerçekten çok buyuk yardımın dokundu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

microsoft un sitesinden VC# 2005 e ulaşabilirsin...

Bu downloader kurulumda sql serverı ve .net framework u kuracaktır zaten...

www.google.com --> Visual C# download 

Toplam Hit: 2235 Toplam Mesaj: 9