Cain Velasquez Vs Werdum Full Video

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Cain Velasquez VS Werdum  

https://vid.me/UTzW

Bu da Kelvin Gastelum VS Nate Marquardt.Yine iyi dövüştü.

https://vid.me/rbuN

Videoları sizler için upload ettim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

izleyen yok mu hacılar sizin için attık siteye :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Eline sağlık hocam cain maçını sayende 2. sefer izledim kelvin maçına da şimdi baktım, nateyi iyi peşlemiş :)

şu mma gibi bi yerde tecrübeli bi dövüşçü felan olsam başım beladan ayrılmazdı kesin, özgüven meselesi bi yana bu meslek normal hayatta saldırganlık yapıyor mudur acaba

yoksa sadece kafeste mi kır bük parçala modundalar, bende ki durum mesela bugün bi kavga olayına karışsam 1 2 hafta  saldırganlığım geçmez ya kavga yaptığım adamı bulur yine dalarım yada yan baktı diye başkalarına çatarım 

belki de tanınır bi sporcu olmanın koruyuculuğu vardır bu adamlar da tanıyan çekinir tanımayıp ters düşenin vay haline  :)

..Morali hep bozuk olan insan..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı

Eline sağlık hocam cain maçını sayende 2. sefer izledim kelvin maçına da şimdi baktım, nateyi iyi peşlemiş :)

şu mma gibi bi yerde tecrübeli bi dövüşçü felan olsam başım beladan ayrılmazdı kesin, özgüven meselesi bi yana bu meslek normal hayatta saldırganlık yapıyor mudur acaba

yoksa sadece kafeste mi kır bük parçala modundalar, bende ki durum mesela bugün bi kavga olayına karışsam 1 2 hafta  saldırganlığım geçmez ya kavga yaptığım adamı bulur yine dalarım yada yan baktı diye başkalarına çatarım 

belki de tanınır bi sporcu olmanın koruyuculuğu vardır bu adamlar da tanıyan çekinir tanımayıp ters düşenin vay haline  :)

hacı bu adamların çoğu profesyonel ve profesyonel gibi davranıyorlar.Ha senin dediğin gibi profesyonel olupda onun ağırlığını kaldıramayan adamlar var mesela bazı çeçenler  ve bir iki ingiliz falan senin bahsettiğin gibi takılıyorlar.Tabi ki o şekilde davranmak yanlış.

Toplam Hit: 840 Toplam Mesaj: 4
ufc