folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty Black Ops 2 Crack

Call Of Duty Black Ops 2 Crack

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

Beyler merhaba;

2012 yılında cod black ops 2'yi indirmişim de oynamak yeni bugünlere kısmet olacak.skidrowlu crackte indirmişim ama açmıyor.buddha.dll'yi virus olarak algılıyor avgyi kapatıyorum bu sefer çalıştır yapınca hiç açmıyor uyumluluk sorunu falan hepsini denedim yine açmadı. crack buldum birkaç tane aynı buddha sorunları var.Buddha haricinde aynı şekilde hiç açmayan crackler var.kimisi tarihi değiştir 2012ye al diyor tarih değiştirmeden bu oyunu oynayabileceğim bir crack paylaşabilecek olan var mı ? Saygılar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

http://www13.zippyshare.com/v/ZguBC98Y/file.html

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 2920 Toplam Mesaj: 2
crack call of duty