folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty Black Ops 2 Windows Xp ?

Call Of Duty Black Ops 2 Windows Xp ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam sen beni çok yalnış anladın. Ben black ops 2 yi 2 dvd olarak 5 tl ye zaten eminönünden aldım. Kurdum, oynadım bitti. Hikaye modunda sorun yok. Ancak Zombi ve multiplayer ı oynayabilmek için orjinal olması lazım. Yoksa crack falan yemiyor. Ben online black ops 2 kasmak istiyorum. O yüzden orjinaline ihtiyacım var.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtst
    mtst's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Hocam sen beni çok yalnış anladın. Ben black ops 2 yi 2 dvd olarak 5 tl ye zaten eminönünden aldım. Kurdum, oynadım bitti. Hikaye modunda sorun yok. Ancak Zombi ve multiplayer ı oynayabilmek için orjinal olması lazım. Yoksa crack falan yemiyor. Ben online black ops 2 kasmak istiyorum. O yüzden orjinaline ihtiyacım var.

Anladım hocam doğrudur zombi ve multiplayer oynamak için orjin lazım. Ben sadece oyunun hikaye modunu bitirmek için aldım zaten. Öyle multiyle filan işim yok. Sorunum xpde çalışırmı çalışmazmı o beni düşündürüyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ortada çakışma var bir pc blackops u kaldırabiliyorsa (ki kaldıramasa almazsın ) XP ye ne gerek ?

O PC NİN HAKKINI VER HAKKINI :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtst
    mtst's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

ortada çakışma var bir pc blackops u kaldırabiliyorsa (ki kaldıramasa almazsın ) XP ye ne gerek ?

O PC NİN HAKKINI VER HAKKINI :) 

malesef oyunu açmadı. İlerki zamanlarda windows 7 ye geçip hakkını verecem :)

mtst tarafından 08/Oca/13 18:40 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3060 Toplam Mesaj: 15