folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty Ghost'un PC Sistem Gereksinimleri Hk.

Call Of Duty Ghost'un PC Sistem Gereksinimleri Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Federation Day bölümü efsane ama gerisi o kadar akıcı ve insanı kendine bağlayamıyor.Sırf federation day bölümü için oynanır.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

amk bütün grafikleri fulledim hala pastel boya  gibi oyun. optimizasyon sıfır oyunda. Ekran kartına %70 lerde çalışırken bile fps rezalet

crysis 3 te böyleydi. hep nvida

Converse giyen uzaylı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı

amk bütün grafikleri fulledim hala pastel boya  gibi oyun. optimizasyon sıfır oyunda. Ekran kartına %70 lerde çalışırken bile fps rezalet

crysis 3 oynadım dün bende, nerdeyse full heralde ayarlar ama bi türlü oyunun içinde hissetmedim kendimi.. konuyu mu sevmedim noldu anlamadım valla.. crysis in ilk oyunu oynarken aldığım zevki alamadım niye böyle oldu bilemedim :) 
    ankarada bi hayır sever varsa şu ghost u hdd ye bi atalım ya, 28 gb nedir la :d

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı

crysis 3 oynadım dün bende, nerdeyse full heralde ayarlar ama bi türlü oyunun içinde hissetmedim kendimi.. konuyu mu sevmedim noldu anlamadım valla.. crysis in ilk oyunu oynarken aldığım zevki alamadım niye böyle oldu bilemedim :) 
    ankarada bi hayır sever varsa şu ghost u hdd ye bi atalım ya, 28 gb nedir la :d

ghosta 16 kişilik mapte     full  ayalarda bile pastel boya sikimdirik grafiklerle  30-35 fps alırken ;

battlefield 4 te   64 kişilik mapte ultra ayarlarda  hayvan gibi gerçeci grafiklerle  55-65 fps alıyorum.

bence cod un yapımcıları dice dan optimizasyon nasıl yapılır  ders ve kurs almalıdır. 

note: bug olayına gelince 2  oyundada tek tük war.

Toplam Hit: 4875 Toplam Mesaj: 35