folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty Mobile Az Önce Çıktı

Call Of Duty Mobile Az Önce Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

klan kuran var mı katılalım

bir klan kuralım müritler , 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

INTERLUDE hocam ben kurdum arkadaşlarımla takılmak için fakat siz de gelirseniz neden olmasin :)

ayd tarafından 03/Eki/19 17:28 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    ayd bunu yazdı

ben de oynuyorum, dün başladım. 17 lvl olduk, rank kastık falan ama gameloop diye bir emülatörden oynuyorum fakat 1060 ekran kartıyla minimum performans alıyorum. internetten araştırdım birazcık fakat 60 fps veya daha fazla fps olarak bir kaç script var ama onların da nasıl kullanıldığını anlamadım açıkcası :D bu konu hakkında fikiri olan var mı? emülatörden 60 fps oynamam için ne yapmam gerekiyor?

nick: xzssv

aksamlari rank giriyorum, pm atip nick belirtirseniz birlikte deoynayabiliriz. :)

buldugun scriptleri paylassaydin keske yorum yapardık

https://stackoverflow.com/questions/37467336/game-loop-performance-issue hocam soyle bir sey buldum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

PUBG iyidir. İyi olduğunu  ve eski usül fps oyunlarını bitirdiğine dair tezimi doğrulayan en büyük gösterge ise cs, COD ve bf'nin dahi battle royal modu çıkarmasıdır.

Mevzuyu mabadından anlayanlar için açıklığa kavuşturayım: Benim övdüğüm pubg Steam. COD mobile'ı oynamadım. Ona dair yorum yapmadım.

Hocam tezin felan yok senin. PUBG bir modu en çok populer eden oyun olabilir , tabiki dönem dönem farklı oyunların farklı modları öne çıkacak. Dota 1 ile warcraft ile yani moba nın çıkması sonra HON DOTA2 LOL gibi oyunların çıkması gibi.

Battleroyal oyun modunu populer etti ve o modun ekmeğini yiyor hala, başka birşey değil yoksa bakarsan en çok izlenen 2 oyun örnek verdim yine fortnite ve pubg , fortnite nasıl kötü bir oyun ise pubg de o kadar kötü bir oyun nedenlerini sayalım.

1-) Grafikleri hiç te öyle ahım şahım değil dediğin gibi.

2-) Aşırı kötü optimizasyon sorunları , oyun fpsleri en iyi pclerde bile kötü yüzlerce mühendis ve tencent desteğine rağmen yeni yeni adam oluyor oyun ve neredeyse eskidi.

3-) Pubg girip gerçekten zevk alınarak oynanan bir fps oyunu değil zaten bir kısım tps olarak oynuyor artık çoğunluk oyuncu mobile'de çünkü mobilde benzeri oyun yoktu yeni yeni geliyor

4-) DAYZ PUBG FORTNITE bu ve bu tarz oyunların gideceği yer belli dönemi bitince çöp. Diğer saydığım oyunlar ise yani call of duty , bf ve cs FIFA gibi asla ölmeyecek oyunlar çünkü tarzı eskimez mod gelir güncellenir pubg ise hala tek mod üzerne gidiyor.

5-) Vuruş hissiyatı ve oynanabilirlik. Bunların sıfır olduğunu söylemeye bile gerek yok.

sonuç olarak belli bir kesim tarafından trend olmuş bir anda yükselmiş birşey aynı VINE ve periskopun bititği gibi bir anda bir bakarsın yok olmuş. Çünkü sağlam temelleri yok.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    beyaban bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

PUBG iyidir. İyi olduğunu  ve eski usül fps oyunlarını bitirdiğine dair tezimi doğrulayan en büyük gösterge ise cs, COD ve bf'nin dahi battle royal modu çıkarmasıdır.

Mevzuyu mabadından anlayanlar için açıklığa kavuşturayım: Benim övdüğüm pubg Steam. COD mobile'ı oynamadım. Ona dair yorum yapmadım.

rimplace ye "rimpenis" yazıp sonra niye editledin mesajı :D arkasında dur ettiğin lafın 

bu adamın AB'ye gönderilmesi şart , sürekli biriyle dalaşma , ben bilirim egoları bir sikim bildiğin yok , 

aynen öyle  

Bu adamda ki ego tayipte yok amk :) bi anket yapalım  eminim %90 AB'ye gitsin çıkar

d0ru

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erick
    erick's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

INTERLUDE hocam ben kurdum arkadaşlarımla takılmak için fakat siz de gelirseniz neden olmasin :)

clan ismini aratınca çıkmadı

Bir var,Bir yok..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    ayd bunu yazdı

ben de oynuyorum, dün başladım. 17 lvl olduk, rank kastık falan ama gameloop diye bir emülatörden oynuyorum fakat 1060 ekran kartıyla minimum performans alıyorum. internetten araştırdım birazcık fakat 60 fps veya daha fazla fps olarak bir kaç script var ama onların da nasıl kullanıldığını anlamadım açıkcası :D bu konu hakkında fikiri olan var mı? emülatörden 60 fps oynamam için ne yapmam gerekiyor?

aksamlari rank giriyorum, pm atip nick belirtirseniz birlikte deoynayabiliriz. :)

https://stackoverflow.com/questions/37467336/game-loop-performance-issue hocam soyle bir sey buldum

hocam bunun senin dediğin konuyla alakasi yok

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    erick bunu yazdı
    ayd bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

clan ismini aratınca çıkmadı

hocam sen pm at bana nickini, ben seni arkadaş ekleyeyim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    ayd bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    ayd bunu yazdı

hocam bunun senin dediğin konuyla alakasi yok

anladim hocam, yanlis anlamis olabilirim. bildigin farkli bir yol var mi? bilgisayarimla, oyunu bu ayarlarda oynamak canımı sıkıyor açıkcası... :D

Toplam Hit: 7893 Toplam Mesaj: 70
call of duty