folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Cam Balkon Mağduriyet Zonex & Dostcam Yardım

Cam Balkon Mağduriyet Zonex & Dostcam Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

bizim balkondada var cam. çok sağlam oluyor aslında nazar değmesin :| 4-5 sene oluyor biz taktıralı yaz demeden kış demeden bieşy olmadı hatta patladığınıda ilk kez duyuyorum. çoğu kişide var apartmanda kimsede olmadı öle bişey :|

ben bi kaç kere kazara dirseğimi sert biçimde vurdum hiç bişey olmadı hatta dirseğim acıdı :|
    benim bi duyduğum bu balkondaki camlar uçaklarda kullanılan camın 1-2 basamak altındaymış yani çok çok sağlammış.

geçmiş olsun, mahkemeyide geciktirmeyin. kalitesiz mal kullanmışlardır belkide.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    whopper bunu yazdı

Yani hocam benim burda anlayamadığım.Bu denli yüksek ücretli bir hizmetin garantisinin sadece profilleri kapsadığını söyleyerek yırtabilirler mi olaydan? Benim de düşüncem dostcamın bizi enteres etmediği.fakat zonexin yenisi takalım isterseniz ücretiyle demesi adamların işe çözümleyici bir gözle bakmadığını anlatıyor bu noktada da dostcama yükleniyoruz.

Hocam yazdın da ismi şimdi aklıma geldi dostcam yetkilisi kendi ağzıyla söyledi temperlenme aşamasında problem yaşanmış patladıkça yenileyecez. şimdi kırılınca söyledikleri ise bu yıl değiştirmeyeceğiz o geçen sene idi.

Hocam şimdi temperleme işlemi kötü olursa çok çok camda dalgalanmalar olur onun dışında patlama filan olmaz. Bana öyle geliyor ki bunlar camların kenarlarını rodajlamadan temperleme işlemini yaptı ve 12bin liralık bir işin de cam sayısı bi' hayli fazla olur çöpe atacağımıza müşteriye atalım dediler olay ondan ibaret oldu. Çünkü eğer camın kenarını rodajlamadan temperlerseniz ufacık bir temasda dahi cam patlar o yüzdendir ki temperli camların hepsinin kenarı rodajlıdır. Durduk yere patlamasının tek sebebi de bu geliyor bana.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 4190 Toplam Mesaj: 13