Cam Kenarı Karikatür Dergisi Çıkarttık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Dergiyi Giresunda bulamıyorum. Merkezde Osmanağa parkının orada gazete-dergi satan büyük bir yer var sordum yok. G-city avm içindeki migrosta yok.
    Ya geldiği gibi bitiyor yada gelmiyor. Dağıtımcıyla görüş de gelsin buralara.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    peace bunu yazdı
    ugur0 bunu yazdı

kütahyada nerde bulacaz:D

ilk sayın benden olsun müridde bi yüz yüze gelebilsek :D

heç gonuşma o konuda 2-3kere aradım açmadın. bi aralar geçiyodum paso dükkanın önünden kapalıydı hep bende saldım. ztn canerde dedi bırak görüşme onla fln yani bilemiyorum:D

imza
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peace
    peace's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı
    Dergiyi Giresunda bulamıyorum. Merkezde Osmanağa parkının orada gazete-dergi satan büyük bir yer var sordum yok. G-city avm içindeki migrosta yok.
    Ya geldiği gibi bitiyor yada gelmiyor. Dağıtımcıyla görüş de gelsin buralara.

giresunda olmayabilir hocam.ama şu dağıtım olayına ben bi el atıcam.en azından tahribat içinde bi güzellik yapıcam :)

Hi!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peace
    peace's avatar
    Erkek
    ugur0 bunu yazdı
    peace bunu yazdı
    ugur0 bunu yazdı

kütahyada nerde bulacaz:D

ilk sayın benden olsun müridde bi yüz yüze gelebilsek :D

heç gonuşma o konuda 2-3kere aradım açmadın. bi aralar geçiyodum paso dükkanın önünden kapalıydı hep bende saldım. ztn canerde dedi bırak görüşme onla fln yani bilemiyorum:D

ev arkadaşım diye demiyorum çok sahtekardır :D valla hocam kusura bakma ya.neden açmadım ki acaba valla bilmiyorum.hep sana mı denk geldi :D

Hi!
Toplam Hit: 3571 Toplam Mesaj: 35