folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çamardı"Nda Okumuş Olan Var Mı?

Çamardı"Nda Okumuş Olan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Beyler,soru belki biraz garip gelecek ama merak ediyorum,aramızda üniversiteyi Niğde'nin Çamardı ilçesinde okumuş olanlar var mı?

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    okumadim ama bizim yayla orada demir kazikmi burcmu oyle bir yer hatta ayin 27sinde falan gidecegiz bi :)..yoksa sen ordami okuyorsun :)...Acaip bir yer guzel yerleride var can sıkan yerleride....ama birkactane arkadas vardi bizim kafa adamlar iyi vakit gecirirdik :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Orada okudum,geçen sene okulu taşıdılar.Demirkazık dağına biz de çıkmıştık ilkbaharda.Çamardı güzel ve küçük bir yerdir,ilçe olduğuna bakma.İki senem orada geçti,hayatımın en soğuk iki senesi,donduk valla orada.

Sizin niyette mi Demirkazık dağına tırmanmak?Öyleyse dikkat edin hocam,o dağ sakat.Bilirsin geçenlerde dört tane üniversiteli çığ altında kaldı,gerçi çığ mevsimi geçti ama siz yine de dikkat edin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yok haci daga falan tirmanman zaten yazin duzuneyle turist dagdan dusup oluyor :)...Biz zikimlanmaya gidecez et mangal sucuk falan :)...Okulu niye tasidilar lo?...Birtane net cafesi vardi adam a4 kagida kendi kendine bilgisayar muhendisligi diplomasi yapmis altindada bill gates in imzasi vardi:)...cerceve yaptirmis birde :)...Belediyenin karsisinda pasaj gibi bir seyin icindeydi...Bolum neydi senin herhalde orada madencilik aricilik falan vardi...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaiserx
    kaiserx's avatar
    Erkek
    orda okumadım ama Niğde de şuan ünv öğrencisiyim ben
    ufak ama güzel bir şehir niğde ben seviyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Su ürünlerinden mezunum,o dediğin kafe hala var,hatta oranın üzerinde belediye vardır,oradaki yurtta kaldık epey bir zaman.
    Mangal yapacaksınız demek,güzel,en iyisini yapıyorsunuz valla,
    bizim gibi dağda taşta uğraşmayın. ( Gerçi biz de mangala kaçardık ama ben kurtluyum,dağ taş gezerdim. )

Hava güzel olursa dere kenarına inin,orada güzel sota yerler var kebap,mangal vs.için.Biir de benim için takıl hoca,özledim valla oraları.

Toplam Hit: 854 Toplam Mesaj: 6