folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Canon EOS 3000V + 28-90Mm Lens İle SATILIK!Canon EOS 3000V + 28-90Mm Lens İle SATILIK!

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  BBS
  BBS's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Ağustos/2006
  Erkek

  Yüksek teknoloji ürünü EOS 3000V, EOS model fotoğraf makinelerinin yıllardır dünya çapında popülerlik kazanmasını sağlayan güçlerine ve değerlerine bağlı kalmıştır.

  • .hightext{padding: 0;border-bottom: 2px dotted #ffcc33;border-top: 2px dotted #ffcc33;text-decoration: none;}CMOS sensörlü TTL-CT-SIR
  • Ultra-Kompakt Tasarım
  • 35-zone silikon fotoselli TTL tam enstantane ölçümü.
  • 7 AF noktalı (sabit) Laser-matte netleme ekranı
  • 1/2000'den 30 sn. enstantane hızı
  • 12 çekim modu
  • Çekim konumlarına göre Tek Kare ve Sürekli Çekim
   (maksimum 1.5 .hightext{padding: 0;border-bottom: 2px dotted #ffcc33;border-top: 2px dotted #ffcc33;text-decoration: none;}fps.)
  • Geniş, 22.4 x 30 mm LCD ekran
  • 130 x 88 x 64mm boyutlar
  • 340 g. ağırlık
  • 2 yıl garanti

  Fotoğraf ve görüntü teknolojisinin lider firması Canon, bugün EOS 3000V film .hightext{padding: 0;border-bottom: 2px dotted #ffcc33;border-top: 2px dotted #ffcc33;text-decoration: none;}SLR model kamerasının lansmanını gerçekleştiriyor. Yüksek teknoloji ürünü EOS 3000V, EOS model fotoğraf makinelerinin yıllardır dünya çapında popülerlik kazanmasını sağlayan güçlerine ve değerlerine bağlı kalmış.

  EOS 3000N'nin veliahtı olan EOS 3000V oldukça hızlı bir otomatik netlemeye (AF), 32 bitlik mikro bilgisayara, AF algoritmaya ve geliştirilmiş bir AF'ye sahip. EOS 300V'nin ultra kompakt, gösterişli, hafif ve ergonomik tasarımı her türlü elde tutma pozisyonuna uyum sağlamaktadır. 35-alanlı değerlendirmeli ölçüm sayesinde en zorlu kontrast koşullarında dahi mükemmel pozlamalar elde edebilirsiniz. Farklı pratik çekim konumları sayesinde kullanıcılar tüm çekim koşullarında tam kontrole sahip olacaklardır. Geniş LCD ekran ise kullanıcı ve kamera arasında yüksek kalitede görüntü sağlayan bir köprü görevi görmektedir.

  Canon Consumer Imaging Avrupa Başkanı Hiroshi Komatsuzaki yaptığı açıklamada EOS modelinin herkesce bilinen kalitesini ve üst düzey performansını EOS 3000 V modeli ile sürdürdüğünü belirterek "EOS 3000V, Canon'un müşterileri için sürekli sıradışı ürünler üretmek için çalıştığını gösteren önemli bir kanıttır" yorumunda bulundu.

  Hızlı otomatik netleme hızı
  EOS 3000V geliştirilmiş ve oldukça hızlı bir otomatik netleme hızına sahip. Lens drive ve film ilerleme sürelerini de göz önünde bulundurarak tahmini netlik takibi özelliğinde de ilerlemeler kaydedilerek Canon'un profesyonel serisi olan EOS-1N ile neredeyse aynı seviyeye ulaşıldı. Sonuçta ise ortaya hareketli konularda hızlı, kesin netleme yapabilen ve bu sayede spor karşılaşmalarında kullanım için ideal olan EOS 3000V ortaya çıktı.

  Ergonomik dizayn
  Canon mühendisleri kullanıcıya kameranın adeta vücudunun bir uzantısı olduğu duygusunu verebilmek için EOS 3000V'nin hemen hemen tüm ergonomik özelliklerini yeniden dizayn ettiler. Büyük lastik tutacak, şaşırtıcı bir şekilde hafif olan kamera gövdesinin avuç içi ve parmaklarla tutulmasını sağlarken, baş parmak ve işaret parmakların ise direkt olarak AF ölçüm noktası seçimi, AE kilit ve Ana Kadran gibi mükemmel bir biçimde konuşlandırılmış tuşların üzerine gelmesini sağlanılmış. Bu sayede tek elle, baş yukarıda bir kontrol biçimi sağlanarak kullanıcının gözünün olması gereken yerde yani çekimde olmasına olanak tanınmakta.

  Büyük, 22.4 x 30mm LCD ekran ise kameranın tepesinden alınarak kameranın arka bölümüne monte edilerek daha kolay kullanım sağlanılmış.

  Daha fazla ölçüm alanları , daha fazla netleme
  Yukarıdan aşağıya (3) ve soldan sağa (5) olarak kareye yerleştirilmiş toplam 7 seçilebilir netleme noktası, sınıfındaki diğer markalardaki modellerde bulunan 3 AF ölçüm noktasına nazaran çok daha geniş bir AF alanı vermektedir. Bu özellik oluşturulan en iyi pozlarda konunun genelde ortalanmadığını anlayan fotoğrafçılar tarafından beğeni ile karşılanacaktır. Bu özellikler özellikle parlak alanları saptayan ve bunları ekarte eden geliştirilmiş değerlendirmeli algoritma ile birleştirilmiştir. Bu, yanlış pozlamaların yapılma şansını azaltırken, en zor ışık koşullarında bile dengeli pozlamaların yapılmasını temin eder.

  Sınırsız esneklik, tam kontrol
  EOS 3000V, EOS felsefesi ile hareket ederek kaliteyi, kontrolü ve esnekliği fotoğrafçının ellerine teslim etmektedir. Program (P), .hightext{padding: 0;border-bottom: 2px dotted #ffcc33;border-top: 2px dotted #ffcc33;text-decoration: none;}Enstantane öncelikli (Tv), .hightext{padding: 0;border-bottom: 2px dotted #ffcc33;border-top: 2px dotted #ffcc33;text-decoration: none;}Diyafram öncelikli (Av) ve Manuel (M) gibi standart pozlama konumlarının yanına bir de Otomatik alan derinliği (A-Dep) eklenmiştir. A-Dep, optimum alan derinliği için en iyi ayarları seçmeden önce karedeki en yakın ve en uzak noktaları ölçer. 6 PIC program konumları artık Portre, Harita, Yakın çekim, Spor, Gece sahnesi ve Tam Otomatik konumları yanısıra Bastırılmış (Suppresed) Flaş konumunu da içermektedir. Sürekli çekim hızını saniyede 1.5 kare olarak ayarlamak mümkündür. .hightext{padding: 0;border-bottom: 2px dotted #ffcc33;border-top: 2px dotted #ffcc33;text-decoration: none;}Enstantane hızları ile lamba pozlama hızşarı ise 1/2000 ile 30 sn. arasındadır. Az ışık koşullarında otomatik olarak fırlayan dahili flaş, yeniden dizayn edilerek dışarı çıktığında kameranın üzerinde oturması sağlanmış ve bu sayede yakın kırmızı göz efektinin azaltılmasına yardım ederken yakın çekimlerde de lensin gölgeye neden olma ihtimalini azaltmıştır.

  Aksesuarlar ve lensler
  Ayrı satılan ekstra aksesuarlar arasında pil kutusu (BP-220) ve yarı-sert çanta (EH15-L) bulunmaktadır. Tüm EOS kameralarda olduğu gibi EOS 3000V de Canon'un super EF menzilli düzinelerce lensi ile uyumlu bir biçimde çalışması için dizayn edilmiştir.

  -----------------------------------------------------------------------------------

   

  Makina Sıfırdır, en ufak çiziği dahi yoktur, sadece 72 fotograf çekilmiştir (sadece 2 poz kullanılmıştır.)

  Acil Satılıktır, İhtiyaçtan.

  Piyasa Fiyatı 350ytl ile 390 arası değişmektedir.

  Acil paraya ihtiyaç oldugu için ben fiyatı epey düşürdüm ilgilenen arkadaşlar pm atarsa sevinirim

  tekrar söylüyorum makinada sadece 2 poz kullanılmışıtr. sıfırdır çizik dahi bulamazsınız.

  kutusunda, garanti belgesi, canon orjinal askılıgı ve 28-90 lensi ile birlikte + ikitanede pil 250ytl'ye satıyorum.

  ihtiyacı olan arkadaşlar çıkarsa fiyatta bişiler daha yapabilirim türkiyenin heryerine gönderirim kargo ücreti karşı taraf ödemelidir.

   

  selametle..


  ..
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  scuderia
  scuderia's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Aralık/2005
  Erkek
  bütün hepsine 250 ytlmi istiyosun yoksa benmi yanlış anladım...

  l enfer c est les autres Sartre ...
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  amele_2
  amele_2's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Eylül/2005
  Erkek
  filmli dimi bu?

  Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Antikky
  Antikky's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 01/Mayıs/2003
  Erkek
  evet hoca filmli:)

  Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  BBS
  BBS's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Ağustos/2006
  Erkek

  scuderia bunu yazdı:
  -----------------------------
  bütün hepsine 250 ytlmi istiyosun yoksa benmi yanlış anladım...
  -----------------------------

  ewt 250ytl


  ..
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  karatahta
  karatahta's avatar
  Kayıt Tarihi: 12/Ağustos/2002
  Erkek

  http://urun.gittigidiyor.com/SIFIR-CANON-EOS-3000V-BODY-CANON-ASKI-PIL_W0QQidZZ11563521 bu ilanda senin makinenin sıfırı 200 Ytl Hemen al ile

  Sen neden 250 ye veriyorsun,lens olması mı fiyat farkını oluşturuyor?Bi bilgi verebilir misin? 


  Çekil,Önümden Çekil...
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Kelv1n
  Kelv1n's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Eylül/2005
  Erkek

  28-90 DC KIT

  bu ifade senin bahsettiğin lens olmasın? makinenin yanında veriyorlar ve sıfırı 370 lira sen 250 isteyerek dalgamı geçiyon? yoksa benmi yanlış anlıyorum.


  Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  BBS
  BBS's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Ağustos/2006
  Erkek

  arkadaşım acil paraya ihtiyacım var ilgilenen arkadaşlar yazsın kalabalık yapmayın bişeyleri sorgulamak için alala

  250ytl dedim elli kere sorulmazki isteyen pm atsın hayret yahu


  ..
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Osiris
  Osiris's avatar
  Kayıt Tarihi: 28/Ekim/2003
  Erkek
  Bu sitede satamazsin.

  Bana bakip her zaman gulumseyin.
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  BBS
  BBS's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Ağustos/2006
  Erkek

  ilginiz için saol makina satılmıştır.

  konu kilit!


  ..
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  karatahta
  karatahta's avatar
  Kayıt Tarihi: 12/Ağustos/2002
  Erkek
  Arkadaşım,ilgilendiğimizden mesaj atıyoruz zaten..Sıfırı 200 ytl'lye satılırken senin 250 demenin sebebini soruyorum?Satılmış,alana hayırlı olsun

  Çekil,Önümden Çekil...
Toplam Hit: 2672 Toplam Mesaj: 11