Çanta Alıcam Kararsız Kaldım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

http://www.n11.com/dockers-kapakli-omuz-canta-9s201-33-P16618883

bu da hoş gibide diğerlerine göre tuzlu sanırım

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mxmax
    Mxmax's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Kendi ürününü satıyormuşsun gibi bir hava sezdim doğrusu.

Hocam bana bu tür çanta taşıyan adamlar hep biraz yumuşak gelmiştir. Bak önyargılı bir insan değilim ama insan içten içe düşünüyor. Yani amacım sana takma, yumuşak gibi görünürsün demiyorum. Yani direk olarak demiyorum. Takmak istiyorsan hobi olarak yine tak yani.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Hocam bana bu tür çanta taşıyan adamlar hep biraz yumuşak gelmiştir. Bak önyargılı bir insan değilim ama insan içten içe düşünüyor. Yani amacım sana takma, yumuşak gibi görünürsün demiyorum. Yani direk olarak demiyorum. Takmak istiyorsan hobi olarak yine tak yani.

alırım ifadeni :||

bu tip tartışmaya girmiyok arkadaşın sattıgı ürüne baktım hoca güzel hoş ama biraz sport bişeyler arıyorum

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mxmax
    Mxmax's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Yok be hacı :D gittigidiyorla işim olmaz

trader
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Illegal_Character bunu yazdı

hocam aradığın Çanta böle olabilirmi ?

http://1.media.collegehumor.cvcdn.com/68/74/a61af9b2c9d63e32c1c0a5479c4fdb6a.jpg

bu iyiymiş

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı

http://www.n11.com/david-jones-114401-siyah-erkek-canta-P15604054

bu hoşuma gitti açıkcası siz de bir iki koyun bakalım la :(

bu çanta işini ben sevmiyom ya cüzdan daha iyi geliyor..ama bu çanta güzelmiş

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

la el çantası kullanıyordum, içinde anahtar, cüzdan, 2 adet telefon, kartlar, kimlik vs.

istanbulda bi kere otobüste unuttum indim, arkamdan biri koşarak getirdi beyfendi sizin mi diye.

bi kere misafirliğe gittiğim evden ayrılıp, apartmanda ayakkabımı bağlarken merdivenlerde bırakmışım, öylece gitmişim. bir saat sonra geldiğimde aynı yerinde duruyordu.

yaşadığım benzer örnekleri mevcut.

kafa yoğunluğunda unutulmayan cinsten kemere takılan bel çantası öneririm.

omzuna takacaksan da çıkarma birader omzundan. sonu pek hayır olmuyor. özellikle çanta taşımaya alışkın olmayan insanlar için.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

ben diyecektim arkadasda demiş ama yinede unutulur hocam o bi yerlerde gider gelmez içindeki paraya telefonamı yanacan yok kimlik ehliyet kk sim kartı bilmem ne cıkarmak için uğraşacağın kaybedeceğin maddi ve maneviyatamı yanacaksın.

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
Toplam Hit: 1726 Toplam Mesaj: 20