Cap Decrypt

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

sa hocalar can sıkıntısından arada wifilere bakıyorum virtual a kali,kali2 ve wifislax kurdum şimdi wps pinle kırılabilecekleri kırdım ama hepsi gereksiz asıl önemlileri wpa2 veya wpa ama wps pin sınırlaması var dün hesapladım dakikada 1 tane pin deneterek korumayı geçersem 10bin pini denemek için 1 hafta 7/24 açık kalması gerek onun yerine wpa ya handshake yöntemiyle data topladım o datayı decrypt etmenin bir yolu var mıdır yoksa illa brute ile parola mı denetmemiz gerek

internette baktım ama genelde ingilizce pek anlaşılmıyor 

http://www.aircrack-ng.org/doku.php?id=airdecap-ng  şu linke baktım birazdan eve gidince deniyecem ama komutu tam anlamadım wpa/wpa2 için olanı biri açıklayabilir mi

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Ağ'a göre bi wordlist oluştur bknz Crunch : https://canyoupwn.me/tr-how-to-create-wordlist-with-crunch/

BruteForce  harici bir yöntem bilemiyorum şuanlık

0x656e tarafından 27/Şub/16 20:23 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

wpa-wpa2 güzel bir türkçe brutelisti olan var mı peki? Ben de bi gireyim diyorum şu işe. 

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

iyi ki forumda flood koruması var yoksa elli tane yazıcam artarda :|

SweetyVolty tarafından 27/Şub/16 20:31 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Eğer uyumlu bir access pointe saldırıyorsan pixie dust attack süreyi baya kısaltıyor.

https://github.com/wiire/pixiewps

Kısaca bu sladırı şekli, yakaladığın handshake normal wifi şifresine yaptığın brute force attack yerine, wps pini bulmak için offline brute force attack yapıyor.

torpedo_XL tarafından 27/Şub/16 23:58 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 994 Toplam Mesaj: 5
decrypt cap handshake