folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cardfinans Nakit Hesap İşletim Ücreti

Cardfinans Nakit Hesap İşletim Ücreti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek

Ben cardfinansnakit kullanıyorum . buna bağlı bir hesabım var geçen gün hesaba havale yapıldı banka tak 25 tl çekti bu parayı almanın bir yolu var mıdır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    enpara kart al hocam cok memnunum o giden paraninda uzerine dus musteri hizmetlerini sikistir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

2 tane otomatik ödeme talimatı verirsen kesmiyorlar ya da öğrenciysen öğrenci belgeni götürüp öğrenci olduğunu ispatlarsan da para kesmiyorlar bilgim kadarıyla.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

dilekçe ver haksız kesintidir iade etmezseniz tüketici heyetine başvururum diye. baktın birkaç gün içinde iade etmediler hakem heyetine başvur: http://www.tuketici.gov.tr/index.snet?wapp=hakemheyetibul_tr

Fatih tarafından 27/Tem/13 03:19 tarihinde düzenlenmiştir

enjoy i'm vaccinated
Toplam Hit: 1301 Toplam Mesaj: 4