Cardfinans Nakit Kart Hk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

ablamın kart finans nakit kartı var üzerinde taksit yapan ilk banka kartı yazıyor. n11 den telefon almayı düşünüyorum bu karttan alsam yapılır mı? yada sonradan mobil subeden falan yapılabilir mi? ( bir arkadasım bonus kartla almıs sonra telefonuna bildirim gelmiş x lira üzerinde alısveriş yaptınız taksit yapabilirsiniz falan) alteratif çözümler bekliyorum?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

%100 garantisini kimse sunamaz. Kredi kullanır gibi taksitlendiriyor muhtemelen yapar ama taksit yapacakken siz mobil cihaz almışsınız diyip yapayadabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

şubat'da n11'den ziraat bankkart ile telefon almıştım, 6 taksit seçeneği vardı ( 0 faiz)

bankadan bankaya göre uyglama farklılık gösterse de çoğu faiz alıyor, sanırım cardfinans'ın alacağı faiz oranlarına buradan ulaşabilirsin

https://www.cardfinans.com/cardfinans-ile-tanisin/cardfinans-ozellikleri/TaksitKolay.aspx

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı

şubat'da n11'den ziraat bankkart ile telefon almıştım, 6 taksit seçeneği vardı ( 0 faiz)

bankadan bankaya göre uyglama farklılık gösterse de çoğu faiz alıyor, sanırım cardfinans'ın alacağı faiz oranlarına buradan ulaşabilirsin

https://www.cardfinans.com/cardfinans-ile-tanisin/cardfinans-ozellikleri/TaksitKolay.aspx

ziraat mobil şubeden mi yaptın peki? detaylandırır mısın nasıl yaptığına dair. teşekkür ederim.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Enpara ile Hepsiburada'dadan 6 taksit sıfır faiz ile telefon aldım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    aylmz bunu yazdı

ziraat mobil şubeden mi yaptın peki? detaylandırır mısın nasıl yaptığına dair. teşekkür ederim.

alışveriş yaptıktan sonra mesaj geldi, internet şubeye girdim; ödemenin üzerinde taksitlendir yazıyordu, bastım. 6 taksit seçeneği çıktı; istediğim taksiti seçtim. bu kadar

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
Toplam Hit: 936 Toplam Mesaj: 6
telefon telefon taksit