Çarli 1-24 Tüm Bölümler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İndirme ve İzleme Linki : https://cloud.mail.ru/public/DH5v/1pmPh6XKm

20 Kasım 1993 doğumlu Çarli'nin dizisidir. İlker Aksum'un ilk televizyon dizisidir. Çarli çocukluktan ergenliğe girdiği için rol yapmayı reddetmiş ve dizi zorunlu olarak final yapmıştır. Çarli'nin bakıcılığını Bulmacalı yarışmadan tanıdığımız Ali İhsan Varol yapmıştır. 24 Mayıs 2002'de Çarli İngiltere'de bir hayvanat bahçesine götürülmüş. Bu da son hali : https://www.tripadvisor.com.ph/LocationPhotoDirectLink-g551720-d215007-i66056837-Monkey_World-Wareham_Dorset_England.html#66056837

https://www.youtube.com/watch?v=pSq2xFQouM0

Mod not. Sorunlu mesajlari temizliyorum. Fikirlerimizi birbirimize saldirmadan dile getirelim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

izledim bi bölüm aradan seçip.

güzelmiş la unutmuşm :D

He is finding himself.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Hatırlıyorum bu diziyi yahu. Ama ilk yayın zamanı değil ben sonraki tekrarları izledim sanırım. İyi oldu hocam bir izleyim :)

Yalnız sesler dublaj değil mi? Gençlik sesleri diyeceğim de dublajım ben diyor video resmen. Ya da o zamanın çekim kalitesi mi anlamadım.

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kadir hocam eskiden diziler kayıt esnasında konuşmalarla çekilirdi. Sonradan çekimler bittikten sonra stüdyoda tekrar dublaj yapıyorlardı oyuncular ses kaliteli olsun diye. Günümüzde yeni yeni stüdyo dublajı kalktı mikrofonlar geliştiği için. İşte bu dizide zamanında böyle çekilmiş. Zaten ilk bölüme göz atarsan konuşmaların ne kadar kötü kayıt olduğunu fark edeceksin.

Bu dizide ise sadece İlker Aksum'un sesini Yekta Kopan seslendirmiş. Oda yönetmen beğenmemiştir o zaman İlker Aksum'un sesini diye düşünüyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Öyle pek oyuncu takip eden, film dizi izleyen biri değilim. Ama bu İlker Aksu denen adamda felaket bir oyunculuk kabiliyeti var. Her rolü on numara oynuyor. Şöyle sağlam bir baba veya psikopat rolü çok iyi gider.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Öyle pek oyuncu takip eden, film dizi izleyen biri değilim. Ama bu İlker Aksu denen adamda felaket bir oyunculuk kabiliyeti var. Her rolü on numara oynuyor. Şöyle sağlam bir baba veya psikopat rolü çok iyi gider.

20 Dakika dizisini öneririm o zaman. Sağlam dizidir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kadir hocam eskiden diziler kayıt esnasında konuşmalarla çekilirdi. Sonradan çekimler bittikten sonra stüdyoda tekrar dublaj yapıyorlardı oyuncular ses kaliteli olsun diye. Günümüzde yeni yeni stüdyo dublajı kalktı mikrofonlar geliştiği için. İşte bu dizide zamanında böyle çekilmiş. Zaten ilk bölüme göz atarsan konuşmaların ne kadar kötü kayıt olduğunu fark edeceksin.

Bu dizide ise sadece İlker Aksum'un sesini Yekta Kopan seslendirmiş. Oda yönetmen beğenmemiştir o zaman İlker Aksum'un sesini diye düşünüyorum.

Anladım hocam. İlk bölümden izlemeye başladım :D Teşekkürler paylaşım için.

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Cilvenaz dı sanırım ordaki hanfendinin ismi. Aman diyorum :)

le le le sakine
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

20 Dakika dizisini öneririm o zaman. Sağlam dizidir.

Karayılan dizisi vardı hatırlarsanız Antep'in işgalini işleyen. Orada bir Fransız subayı canlandırıyordu.öyle bir oyunculuk görmedim. Bir de TRT'de Seddülbahir diye bir proje başlamıştı. Orda da Balkan Savaşı'nda ailesini kaybetmiş bir köylüyü canlandırıyordu. O rolü de harikaydı. Buna da bir bakayım.

Toplam Hit: 2027 Toplam Mesaj: -1
çarli indir