Çarşı Pazar 2015

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

Teşekkürler bekliyordum bende bir Tokat lı olarak :)

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

böyle bir afiş şunu diyor

"bu filmin kalitesi resimde gördüğünüz gibidir. filmi izleyip bize para kazandıranların alayına.... teşekkür ederiz :)"

ben almayım fragmanını bile izleme gereği duymuyorum.

her önümüze konan şeyi kolayca kabullenme huyumuzdan arınırsak,

yapıcılar bu millet seçiyor diyerek daha düzgün yapımlar yapmaya başlayacaktır

izleyenlere saygılar

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

ben indirdim, ilk sahnesi iyiydi, fragmanı beğendim, oyuncu kadrosu da iyi. haksızlık etmeyelim, izleyen varsa spoiler vermeden yorumlasın.

sevgilerle..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Zaman ve zeka kaybı 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

izlemeden yorum yapıyoruz, müneccim olduk.. ekşi'deki bazı yorumlar şöyle:

• yarım saat önce izlediğimiz film. ben dahil olmak üzere salondaki herkes bir çok sahnede güldük. normal düzeyde bi komedi olmuş. izlenir.
    • çok büyük beklentiyle gidilmediğinde gayet memnun çıkacağınız film. erdem yener tatlişko zaten. gayet güzel olmuş.
    • beyin fırtınası yapmak istemeyen, iki güleyim neşemiz yerine gelsin diyen insanlar gitsin.
    • ayhan taş her zamanki gibi döktürmüş, yarmıştır.
    • gayet basarili bir yapim. yarila yarila gülmeyeceksiniz belki ama kesin güleceksiniz. verdiginiz paraya da, harcadiginiz zamana da degecek olan bir film olmus. izleyin efendim, pisman olmazsiniz.
    • büyük umutlarla gidilmemesi gereken bir film... 
    • gayet güzel bir filmdir. eğlenceli, komik, keyifli. güzel vakit geçirmek isteyen herkese tavsiye ederim. 
    • gitmeden önce ekşisözlüğü okuyunca tereddüde düştüm ama birkaç sinema eleştirisi de okuyunca gitmeye karar verdim ve film sonrasında bundan dolayı pişman da olmadım.
    • şahane, şahane, şahaane! memleket kokuyor be!
    • ilk yarısında bol bol güldüğüm ama 2. yarısınında zorlamayla 2 kez sırıttığım film. ikinci yarıyı başkasına mı yazdırdınız da böyle oldu? sonunda da ne oldu anlamadık zaten küt diye bitiverdi.

RockZs tarafından 17/May/15 17:49 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Film Oldukça Güzel, kalitesiz yapımlarla bir tutmayın. İzleyin, tavsiyemdir.

Toplam Hit: 2694 Toplam Mesaj: 18