Casper Bilgisayar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

AbdullahAzad'ın bana dediği bir laf vardı. Casper alma.

Almadım. Almayın :D

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    anladım alper

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

makinanın içinde kullanılan parçalar zaten standart parçalar.ekran kartıdır işlemcidir vsvs.aralarındaki fiyat farkının nedenlerinden,benim açımdan olanlar ;

1 - Parçalar aynı olsa bile kasa sağlam olmuyor.Bende casper mağduruyum.aynı özelliklerdeki asus pc 1800 iken ben caspera 1500 verdim.şuan sağı solu dağılmış vaziyette.

2- Teknik servis olanakları.Şuan DELL in verdiği hizmeti kim verebiliyor.Casper türkiye'de toplanıyor.yüzlerce servisi var ama giden ürün minumum 25 günde geliyor.

3- Gözden kaçan ama unutulmaması gereken bir diğer parçada Monitor.Nasıl ki bir RAM'in aynı özellikte olanları arasında %50 fiyat farkı oluyorsa monitorlerdede böyledir.Tuş Takımı , Camerası ve diğer aksesuarları ile birleştiğinde ciddi bir rakam ortaya çıkacaktır.

Umarım kafandaki soru işaretleri azda olsa gitmiştir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    tamam

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

Mx0TBT bunu yazdı:
    -----------------------------
    tamam
    -----------------------------
    daşşak mı geçiyosun ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scorpus
    scorpus's avatar
    Erkek

daha dün akrabaya laptop aldık.daha düşük fiyata daha yüksek özellikte casper varken biz gittik dell aldık.birileri memnun olabilir ama yinede o kdar parayı riske atamam

Toplam Hit: 2529 Toplam Mesaj: 17