folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder CASPER CN TKI-2670A Almayı Düşünüyorum Yardım

CASPER CN TKI-2670A Almayı Düşünüyorum Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    Şakamı yapıyosun hocam:D hem oyun bilgisayarı almak istiyosun hemde casperden alıyosun. Casper pişmanlıktır :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

casper bana çektirmediğini bırakmadı aldıktan birkaç gün sonra benim hiçbir hatam olmadığı halde anakart yandı, gönderdiğimde beni iki ay oyalayıp fanını temizleyip aynen geri gönderdiler, tekrar yolladım yaptık deyip gönderdiler, göndermeden önce hiçbir şey olmamasına rağmen şarj girişinde temassızlık sorunu çıktı birkaç saat içinde, daha neler neler..

özellikleri iyi midir, fena olmayanlar var. ama dandik mal, teknik servis desen öyle bir insan grubu çalıştırdıklarından şüpheliyim. ya da kutup ayısına ben denk geldim, bilemiyorum..

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Bunda ekran kartı modelini nedir göremedim ben ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    http://www.vatanbilgisayar.com/masaustu-bilgisayar/hp-h0d33ea-intel-core-i7-2600-34ghz-6gbddr3-2tbhdd-3gbvga-nvidia-gt545-win7-premium/productdetails.aspx?I_ID=57440
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

burada hiçbir teknik detay yazmıyor. 1 GB ekran kartı yazmışlar belki multimedya ekran kartı? sadece genel olarak özellikleri vermişsin, teknik detaylara bakalım ki anlayalım.

=)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scorpion18
    Scorpion18's avatar
    Erkek

Hocam soruna tam cevap veremeyeceğim ama yaklaşık 2 yıldır casper dizüstü bilgisayar kullanıyorum. 1 ay arayla 2 arkadaş aldık ikimizdede aynı sorunlar var. Vista yükleyince kafasına göre hiç bi usb yi görmüyor bazn interneti komple kesiyor kamera gidiyor aç kapa yapınca gelmiyor vs. tek sorun bu başka sorunu yok. aynı sorun arkadaştada oluyor :) oyunlarda hızı flan gayet iyi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

hocam ağustos fabrilka çıkışlı bilgisayarı ağustos ayında aldım.

CASPER

i5 işlemcili

6 gb ram li

1 gb harici nvidia cuda 540m ekran kartlı

bir notebook aldım.

son sitem oyunları yüklemeyi burak pes 2010 da bile ekran kartı fırın olduğu için ilk 15 saniyeden sonra oynanmıyor

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 4322 Toplam Mesaj: 18