Casper Nirvana Boot Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kakaO
    kakaO's avatar
    Erkek

meraba müridler elimde casper nirvana bi  bilgisayar var az önce flash bellekten format atıyorudum yeniden başlama aşamasına geldi ve başlangıç ekranında kaldı ne bios a girebiliyorum nede boot menüsü seçip tekrar format atabiliriyorum bilgisi olan varsa acil yardım 

zafer yakındır!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

şimdilik sadece bios pilini çıkartıp biraz beklemeni tavsiye ederim. 

Errare Humanum Est
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kakaO
    kakaO's avatar
    Erkek

bilgisayar laptop nasıl çıkarıcaz ki bios pilini? başka bi yöntem var mı ?

zafer yakındır!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyP-X
    HyP-X's avatar
    Erkek

Hocam flash büllüğü çıkarsana bi

.. you only have you ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek
    kakaO bunu yazdı

meraba müridler elimde casper nirvana bi  bilgisayar var az önce flash bellekten format atıyorudum yeniden başlama aşamasına geldi ve başlangıç ekranında kaldı ne bios a girebiliyorum nede boot menüsü seçip tekrar format atabiliriyorum bilgisi olan varsa acil yardım 

laptop yazmıyordu. kasanın vidalarını sökebilirsin; onu da mı ben söyleyecem :)

Şaka bi yana, arkadaş büllüğü çıkart deyince aklıma geldi; o zımbırtıyı cidden çıkart, first boot device muhabbetinden çakışma alıyor olabilirsin.

Errare Humanum Est
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kakaO
    kakaO's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı
    kakaO bunu yazdı

laptop yazmıyordu. kasanın vidalarını sökebilirsin; onu da mı ben söyleyecem :)

Şaka bi yana, arkadaş büllüğü çıkart deyince aklıma geldi; o zımbırtıyı cidden çıkart, first boot device muhabbetinden çakışma alıyor olabilirsin.

çıkardım hocam yine olmuyo . ancak harddiski söktüğümde f2 ve f12 çalışıyo takınca yine aynı çalışmıyo harddiskte bi sorun olabilir mi?

zafer yakındır!
Toplam Hit: 1702 Toplam Mesaj: 6