Casper Via M2 Ana Ekran Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, tanıdığın telefonunda ana ekrandaki telefon simgesi silinmiş.

Yaptıklarım;

Widget larda yok, benzeri de sürükle bırak ile olmadı.

Ayarlardaki uygulamalardan sürükle bırak ile olmadı.

Başka tavsiyeniz var mı?

Dark_Lord tarafından 12/Eki/18 22:26 tarihinde düzenlenmiştir

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Up, gerçekten çaresiz kaldım sanırım.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Store da dialer diye arat bitane indir hocam 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Bence doğru yoldasın, Ayarlardan ve Uygulamalardan yapacaksın yine.

bizde durum söyle olmuştu: Anamenüden mi ne, j7 duo daki "gizli klasör" uygulamasının simgesini silmiştim.

ayarlar`dan / uygulamalar`dan/ (şans eseri ) uygulamanın adını.. buldum.

Sürükle-bırak şeklinde değil de, içine yada "Detaylarına" girdiğimde , simge olarak ekle gibi bir seçenek çıkmıştı.

bu dediklerim , Oreo sürümü için geçerli.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Bence doğru yoldasın, Ayarlardan ve Uygulamalardan yapacaksın yine.

bizde durum söyle olmuştu: Anamenüden mi ne, j7 duo daki "gizli klasör" uygulamasının simgesini silmiştim.

ayarlar`dan / uygulamalar`dan/ (şans eseri ) uygulamanın adını.. buldum.

Sürükle-bırak şeklinde değil de, içine yada "Detaylarına" girdiğimde , simge olarak ekle gibi bir seçenek çıkmıştı.

bu dediklerim , Oreo sürümü için geçerli.

işte detayları tek tek gezdim yok, dialer gibi üçüncü parti çözüm de sağlıklı gelmedi çünkü simge gitti diye düşünüyorum. Android kendi servisini sildiyse yuh derim android'e.

Toplam Hit: 814 Toplam Mesaj: 5
android casper ekran