Casper Via V8 Acilmiyor (Yardim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

İyi günler mürit kardeşler

Elimde 1 yıldır kullandığım caper via v8 var bu sabah her zaman kullandığım gibi kullanırken birden programlar çalışmayı durdurdu dedi hatta kendi orjinal laucher programı bile ben de yeniden başlatmayı denedim çok geç başladı ve ekranı gözükmedi.Ben de hard format atıyım dedim ve atmaya çalıştım fakat atmadı bunla da kalmazmış gibi bir de telefon açılmadı.Bataryası %80 olmasına rağmen şarja taktım şarj olmadı üstüne telefon bile ısınmadı.
    LÜTFEN ÇOK ACİL BİR ŞEKİLDE YARDIM EDİN TELEFON DÜZELMEZSE BATARIM.
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER İLGİLENENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN.

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bilgisayara bağladın mı ? Hayat belirtisi yoksa servislik olmuş telefon 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bilgisayara bağladın mı ? Hayat belirtisi yoksa servislik olmuş telefon 

bilgisayara bağlayınca sürekli usb girdi çıktı sesi çıkarıyor

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Tam kapanmıyor olabilir. Pilini (mümkünse) söküp takın ya da reset pinini dürtün. 

Olaylara karışmayın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EvladiFatihan
    EvladiFatihan's avatar
    Erkek

Casper pişmanlıktır.Aynı durum benimde başıma geldi.Yolladım servise 1 aylık telefondu garantisi vardı adamlar içine  su girmiş dediler.Ne yere düşürdüm ne suya bide gidip 700 lira ücret istediler.Modeli via v8 değildi. En son çarptım duvara paramparça edip çöpe attım. 

Yapacağım işleri, sakalımın bir kılı bile bilse, onu kopartırım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı

İyi günler mürit kardeşler

Elimde 1 yıldır kullandığım caper via v8 var bu sabah her zaman kullandığım gibi kullanırken birden programlar çalışmayı durdurdu dedi hatta kendi orjinal laucher programı bile ben de yeniden başlatmayı denedim çok geç başladı ve ekranı gözükmedi.Ben de hard format atıyım dedim ve atmaya çalıştım fakat atmadı bunla da kalmazmış gibi bir de telefon açılmadı.Bataryası %80 olmasına rağmen şarja taktım şarj olmadı üstüne telefon bile ısınmadı.
    LÜTFEN ÇOK ACİL BİR ŞEKİLDE YARDIM EDİN TELEFON DÜZELMEZSE BATARIM.
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER İLGİLENENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN.

TELEFON DÜZELMEZSE BATARIM. Ne alaka ?

Sen herşeyini bu telefona bağlamışsan zaten batmışsın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Belki adamin surekli telefonunun acik olmasi gereklidir hocam. Mesela benim oyle islerin yuzde 80i telefondan geliyor telefonum 1 hafta kapali kalsa dunyanin zararini ederim

www.kriptopedi.com