folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder CD Nin İçindeki Bilgiler Kayboldu...

CD Nin İçindeki Bilgiler Kayboldu...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    hafıza katımı cd ye yazmıştım...geçenlerde üstüne bi mp3 atayım dedim..nero uyarı werdi..okumadan sallayıp evet dedim...bi baktım 200mb lik alan yok olmuş..cd ye bakınca sadece 1 mp3 war...allah allah dedim..o alanı kapayıp yeni alan mı açtı..kıl oldum..ardından deneme mahiyetli bi daha yaptım..bu sefer 2 şarkı attım..bu sefer o mp3 de gitti..son 2 tane kaldı...eski yazılmış bölgeleri nasıl görücem..o alana nasıl ulaşıcam bilgisi olan warsa yardım etsin.(sanırım cd yi ilk yakarken multisession ı açarak kaydetmek gerekio..öle seçmeden yakarsak.üstüne bişey yazınca eski veriler gidiooo. :).keşke finalize yapsaymışım bişey kaydedemezdim..bilgilerde gitmezddi..) şimdiden saolun...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    üstüne yazdırmadıysa,daha doğrusu eski alanı kapatmadıysan o bilgiler görünmez.ama sen multi section ile tekrar yazdır, eskileri orda görebilirsin belki.. eğer göster miyorsa ki büyük ihtimal yoktur o zaman unut

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Cd yi cope at...bilgilerin cok onemliyse binlerce dolara veri kurtarma labaratuarlarinda hallettirebilirsin isi.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    yapmayın yaw..o kadar wahim mi diosunuz..mantığa göre cd yazarken önceki alanı track1 olarak kapadı..her yeni yazdırdığıma trasck atıo..multisession başlamamanın hatası işte..önceki bilgileri okuyabileceği programlar olmalı..neyse ben araştırayım..bulursam bilgi mahiyetinde buraya yazarım....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kurtarıomm ben de pahalıya patlar: )
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Scandisk çek belki düzelir :))))))) auhauhauhauh