Cd Writer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilhan46
    ilhan46's avatar
    Erkek
    benim cd writer acilmiyor daha onceden acikken carpmistim yamuldu gittim garantisi oldugu icin yapip geri verdiler 2 ay kullandim simdi ne olduysa acilip kapanma olayi yok hic acilmiyor ve biri bana yninda kucuk bir delik var oraya igne gibi birsey sok calisir dedi tabi oda olmuyor bu islerden anlayan varsa acil yardim please...

11 Turk Askerini unutmayacagiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xmesutx
    xmesutx's avatar
    Erkek
    cd-rw yi garanti kapsamında değiştirmeye bak. tamir filan gördüyse ondan daha hayır gelmez..

XmesutX
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    derya
    derya's avatar
    Dişi
    Merhaba,
    CD sürücülerinin açma kapama tuşunun hemen yanında, nokta büyüklüğünde bir delik vardır. Oraya evet iğne, ataş sokup tık diye bir ses duyuncaya kadar itersen, olağanüstü bir bozukluk yoksa sürücü manuel olarak açılır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    Derya nın dedigi gibi dene...o ince uzun şeyi kulak çubugu olarak kullanman için vermemişlerdir herald

o yöntem olmazsa bir de kasayı aç cd roma giden baglantıları kontrol et sıkılaştır...benim eski pcde o şekilde sorun oluo ara sıra dene derim..

kolayglsn

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    abi bence kesin philips tir senin writer. bende eskiden (ilk cd rw) philips 4x2x2x vardi. o zamanlar anlamistim daha 50 cd cektim. bozuldu. philipslerin mekanigi cok berbat. bedava verseler kullanmayin. yani en baba 52x32x52x philips bile sorun cikarir bir ayda

benden tavsiye

hikaye
Toplam Hit: 1960 Toplam Mesaj: 6