folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder C'de Bir Ödev. Acil.

C'de Bir Ödev. Acil.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    YekteranBaymedir bunu yazdı

kendimi bir şey sandığımı hangi mesajımda belirtmişim bir örnek verebilir misin

"böbürlenmiom ben yhaaa, ego eğitimi aldım" demene rağmen "ben şunu yapıyorum, şu kadar maaş alıyorum"

dediğin bir çok mesajını örnek gösterebilirim

evet, yazılması istenen örnek bakkal hesabı

aksini iddia ediyorsan elde kalan son contanı da yakmışsın demektir

if else, dört işlem, array işlemleri, biraz araya döngü serpiştir, al sana bakkal hesabı

yardım isteyen adam ödevi kopyala yapıştır ile bize sunmaz, bizden yazmamızı bekliyor

hani ortada kod var da, "şurasını yanlış mı yaptım ?" diyor da ben mi görmedim ?

Ben konuyu daha uzatmayacağım. Bu forum için epey faydan olmuştur.

Kalp kırmaya gerek yok. Uzatmaya gerek hiç yok.

Ben şu kadar maaş alıyorum diye bir konu açmadım.

Aldığım teklifleri söyledim tecrübeli insanlardan fikir almak istedim. Hangisini seçeyim dedim. Özel mesajla o şirketlerde çalışanlar bana dönüş yaptı durumu anlattı.

Hocam if else 4 işlem ve array, döngü var demişsin. Bütün dillerde bu işlemlerin hepsi var ve önemli işlemler. 

C de değilde Phytonda bunu isteseler veya COBOL da isteseler acaba tepkin ne olurdu ? 

Adamla görüştüm parasıyla yaptırmak istiyor. 

Bir kaç valiasyon ve incelenmesi gereken şey var yazması incelemesi ve kontrolü zaman alacak bir süreç

Yoksa yazması kolay olur o konuda itirazım yok.

Her neyse Hocam demek istediğim şu, insanları yargılayıp yagırgamak yerine kaynak ve yol göstermekte fayda var. Tabi ben kimsei değiştiremem sadece düşüncem bu yönde. Çok bilgili insanların dahi bilmediği yerler vardır, hani insan büyüdükçe küçülmeli bence. 

Sağlıkcakla kalın. 

zeybekustasi tarafından 14/Ağu/16 19:36 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    ironhandfahri bunu yazdı

Bölümüm Bilgisayar Müh. olsa böylesine bir ödev verilmezdi zaten mantıken. Şu an ki bilgisayar mühendisliği okuyanlar Phyton C# kullanıyolar. Makine ve İnşaat okuyanlara C'de veriliyor bu ödevler. Sen de birazcık bu konular hakkında bilgi edinip sonrasında bana bu cevabı uygun görebilirsin. Sağolasın.

Ne alaka la biz java c goruyoz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Ödevin tamamını buraya kopyalamaktansa takıldığın noktaları yazsan herkez sana yardımcı olmaya calısır eminim.

Yok ödevin tamamını başkasına beleşe yaptırmak istiyosan. Burda öyle bi enayi bulman zor.

Toplam Hit: 8467 Toplam Mesaj: 24
c yardım bilgisayar toplama ödev