folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Çekiliş | BAL Satışı 2021 ~Ön Siparişler Alınıyor.

Çekiliş | BAL Satışı 2021 ~Ön Siparişler Alınıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Daha önce çoğunuzun hatırlayabileceği üzere bal satışı gerçekleştirmiştim. (Aşağıda vereceğim konu linkleri yeni satın alım yapacak olan kişiler için referanstır.) Bu yıl da yine hem en iyi fiyata hem de ilk olarak buradaki taleplere öncelik vermek adına ön sipariş almak için konu açtım. Ama bu sefer biraz daha profesyonel olarak bir form ile halledeceğiz :) Aşağıdaki Google Form linki yardımıyla üye olmadan/oturum açmadan direk olarak siparişinizi ayırabilirsiniz. Herkese sağlıklı hayatlar diliyorum. Afiyet olsun. :) 

Süzme: Kg= 115 ₺

Petek: Kg= 95 ₺

Kargo: 20 ₺ / Sho-pi'er sistemi üzerinden kargo gönderilecek. 

SİPARİŞ İÇİN FORM

Konu 1

Konu 2

(Not: Normalde fiyatlar 120/100. Ama kargo hizmetini kullanmak için minimum tutarın 20 ₺ belirlenmesi yüzünden oradan bana ek 5 ₺ gelecek. Bu sebeple fiyatları 5'er lira az yazdım. ✋)

Ek: Özür dilerim arkadaşlar. Belirtmeyi unutmuşum. 2 kg altı süzme satmıyoruz. Paket maliyeti bizim için sorun oldu kusura bakmayın. Ayrıca bulunamıyor diye mi bilmiyorum 1 kg paketler pahalı oldu. Ayrıca çekiliş tamamen çıkmış aklımdan. Ön sipariş oluşturup sonrasında satın alım yapacak kişiye 2 kg süzme hediye ediyoruz. Geçen sene ki gibi ama bu sefer 2 kg. Ve yedek kişi de belirlenecek. 😊

adamhakli tarafından 31/Tem/21 11:59 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

petek alsak kargoda bişi olur mu

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

petek suni mi, gerçek mi?

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

geçen yıl az almıştım bu yıl fazla alacağım inşallah kesinlikle tereddütsüz alınabilir. kaliteli ürün.

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

petek alsak kargoda bişi olur mu

Sizin için ayrılan peteğin ücreti ödendikten sonra steril bir ortam ve şekilde  parçalanarak özel kutusunda gönderiyoruz. Daha önce sorun olmadı ama ola ki kargo kaynaklı bir sorun ile karşılaşılırsa ücretin iadesini tabi ki yapıyoruz. 😊 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bende aldım alın kafanız rahat yiyin sağolsun bana birde tereyağ göndermişti misss

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    siberturq bunu yazdı

petek suni mi, gerçek mi?

Petek, bal mumundan yapılıyor. Suni olarak kastettiğiniz buysa eğer evet. Dişlere takılma sorunu yok çünkü çok yumuşak oluyor. İçinde sınıf sınıf kaliteleri var en kalitelisini kullanıyoruz. Daha önce petek deneyimlemiş bir referansımız konuya yazarsa eğer beni de teyit etmiş olur. Teşekkür ederim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    byugr bunu yazdı

geçen yıl az almıştım bu yıl fazla alacağım inşallah kesinlikle tereddütsüz alınabilir. kaliteli ürün.

Afiyet olsun hocam tekrardan. 😊 Teşekkür ederim. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Çam balı var mı hocam, varsa fiyat nedir?

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Bende aldım alın kafanız rahat yiyin sağolsun bana birde tereyağ göndermişti misss

Buradaki tereyağına olan özlemini o kadar iyi anlattın ki bir risk alıp göndermeliydim hocam 😊

Ayrıca bu yıl tereyağıyla bir kombin şekilde bal göndermeyi çok düşündük sana gönderdiğimiz şekilde, ama kendimizden başka doğal ürün üreticisi olduğuna emin olduğumuz bir ortak bulamadık. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Çam balı var mı hocam, varsa fiyat nedir?

Maalesef hocam bizde yok. 

Toplam Hit: 1252 Toplam Mesaj: 29
satış bal süzme aşkale çerçeve erzurum