folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Cep Telefonlarının Bilmediğiniz Mağrifetleri....

Cep Telefonlarının Bilmediğiniz Mağrifetleri....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    ULUSLARARASI ACİL NUMARA: 112

Eğer telefonunuz kapsama alanı dışındaysa, ve acil bir durum var ise, 12 çevirin. Varol an herhangi bir network bulunup,yardım isteyebilirsiniz.

Daha enteresanı,tuş takıınız kilitli olsa dahi,112 çevrilebilir.

EĞER UZAKTAN KUMANDALI ARAÇ ANAHTARINIZI ARACINIZDA
    KİLİTLİ UNUTURSANIZ

Aracınızın yedek anahtarı başka birinde varsa,(aradaki mesafe ne olursa olsun)o kişiyi cep telefonunuzla arayın.Aracınızın kapısına 25-30 cm uzakta cep telefonunuzu tutun,karsı taraf da yedek anahtarın açma düğmesine(cep telefonuna yakın bir mesafede tutarak) basın. Kapınız acılacaktır. Bagaj için de geçerlidir.

GİZLİ PİL GÜCÜ

Eğer cep telefonunuzun pili çok düşükse ve acil bir telefon bekliyor seniz; Nokialar, rezerve pile sahiptir. *3370# tuşlarına
    basarak,telefonunuzu,rezerv  >pille çalışır hala etirebilirsiniz.Cihazınız pil seviyesinde % 50 artış gösterecek ve
    telefonunuzu şarj ettiğinizde,rezerv piliniz de tekrar olacaktır.

444 0 911

Türkiyedeki tüm hastaneler ayni numarada birleşti. Acil durumlarda 444 0 911 numaralı telefon hattını arayan vatandaşlar, en yakin hastaneye en hızlı şekilde ulaşabilecek, ilgili hastaneden ambulans anında yola çıkacak.

Cep telefonundan aranma durumunda ise oturulan şehrin alan kodu ile birlikte 444 0 911 numaralı hat aranacak. Örneğin cep telefonundan 212 444 0 911   numarayı arayan vatandaş, İstanbulda, kendisinin bulunduğu noktaya en yakın hastaneye en hızlı şekilde ulaşabilecek.

Sabit telefonla aramada ise herhangi bir kod çevirmeden direkt 444 0 911 aranacak. Bu telefon arandığında kişiye en yakın hastaneden ambulans olay yerine gönderilecek.

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    2 . madde de bir sorum olcak hade adam arabyı açtı arabayı nasl çalıştırcaz?:D onun dışında hepsi çok mükemmel maddeler teşekkür ediyorum:D

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

tekrar oku hoca ..zaten anahtarı aracın içinde unutmuşsan diyo :D

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    Şu uzaktan kumanda meselesi pek inandırıcı gelmedi ama deniyeceğim...

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkulu_
    korkulu_'s avatar
    Erkek

kardeş bu *3370 kare uşuna basıyorum olmadı ve bi daha denedim gine aynı numarayı yazdım arama özelliği ne bastım olmuyo bi sorun var galiba

ülkeyi en iyi koruyanlar ülkeyi en çok sevenlerdir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    korkulu yanlıs bilmiyorsam nokıalarda oluyor ve eskilerde siyah beyaz ekranlı telefonlarda oluyor
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hatiralar-Susmaz
    Hatiralar-Susmaz's avatar
    Dişi
    korkulu_ bunu yazdı:
    -----------------------------

kardeş bu *3370 kare uşuna basıyorum olmadı ve bi daha denedim gine aynı numarayı yazdım arama özelliği ne bastım olmuyo bi sorun var galiba

-----------------------------
    Bende denedim bendede olmuyo..

Sick of crying, Tired of trying, Yeah i"m smiling, But inside i"m dying!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twt16
    twt16's avatar
    Erkek

*3370# çok fazla şarj yiyor!

bunu iptal etmek için #3370# yapabilirsiniz!

sagoFAN
Toplam Hit: 1341 Toplam Mesaj: 8