Cep Telefonu Alacağım Bütçe 1500 Civarı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

@mkyb kardesim bu telefon isinden anliyor. Onun goruslerini dikkate al @Yigit.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

xperia m5 aldım 1.5 ay geçti, gayet memnunum ses, kamera, görüntü güzel telefon yapmışlar 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bakın fanatik değilim, telefon premsibim şudur, 

ben telefona para veriyorsam o aleti it gibi kullanırım. appla 3+ milyar vericem ve hiç birşeye izin vermeyecek. olmaz öyle iş . 

samsung eskiden takılıyordu evet. ama bi s6 dan başlayın hiç takılma yok.

ısınma sorunu da neden bilmiyorum bende s6 edge var sadece hızlı şarj da ısınıyor. 

bir anım, ayda klasık en az 1 en fazla 3 defa olur bu olay. gece telefonla uyurken uyuya kalırım ve yastığımın altında kalır telefon . hızlı şarj malum ısındırıyor. telefon sabah uyandığımda ele alınmayacak kadar sıcak bi halde çıkar o yastığın altından. ama şu ana kadar ne bir takılma ne de yastığın altında o kadar ısıya rağmen patladığını görmedim :/ 

alet baya sağlam. 

İmzalar Kaldırılsın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Caliber bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

S6 edge cok iyi, kapat gozunu ve al

Isı problemi var ne yazık ki. Emmoğlumda var afedersiniz gavur şeyi gibi mübarek. Cam olmasının vermiş olduğu zamazingo olsa gerek ne ısınıyor yahu. Plus modeli ama. Gel gelelim lanet gelesi ecnebiler de güzel yapmış makineyi bak ona laf yok, harbiden çok şık ve hızlı da. Kamera vs. de iyi yani her şey on numara ama o ısınma da olmasa güzel olacak. Ha bi de amoled yanığı mı ne varmış Samsung'larda o da biraz adamın canını sıkıyor onun dışında Samsung bence taş gibi telefon yapıyor, gayet güzel.

diğer önerilere bakınca bu makina uzay mekiği gibi kalıyor yanlarında

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Geçen yıl 2 arkadaşım    LGg4 aldılar bir hafta arayla.. geçen hafta ikisinin ed rehberi çöktü bir hafta arayla..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

bakın fanatik değilim, telefon premsibim şudur, 

ben telefona para veriyorsam o aleti it gibi kullanırım. appla 3+ milyar vericem ve hiç birşeye izin vermeyecek. olmaz öyle iş . 

samsung eskiden takılıyordu evet. ama bi s6 dan başlayın hiç takılma yok.

ısınma sorunu da neden bilmiyorum bende s6 edge var sadece hızlı şarj da ısınıyor. 

bir anım, ayda klasık en az 1 en fazla 3 defa olur bu olay. gece telefonla uyurken uyuya kalırım ve yastığımın altında kalır telefon . hızlı şarj malum ısındırıyor. telefon sabah uyandığımda ele alınmayacak kadar sıcak bi halde çıkar o yastığın altından. ama şu ana kadar ne bir takılma ne de yastığın altında o kadar ısıya rağmen patladığını görmedim :/ 

alet baya sağlam. 

Hızlı şarjda ısınması normal zira bataryaya deli gibi yük biniyor. Hatta herkese önerim hızlı şarjı kapatın. Samsung servis teknisyeni söyledi. Hızlı şarj bataryanın ömrünü yarı yarıya bitiriyor. Kaldı ki yavaş şarj ile şarj edince şarj daha uzun gidiyor ilginç bir şekilde. 

Yastık altında ısınma konusunda ise sebep havasızlık. Bir arabanın motorunun önündeki havalandırma panjurlarını kapat bakalım ne olacak? Telefonlar anlık olarak ısınıyor ve havanın etkisiyle hemen soğuyor. Ancak ürettiği ısıyı verecek bir yer olmayınca sonuç böyle oluyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 3322 Toplam Mesaj: 37
telefon önerisi