folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Cep Telefonu Tamircisi Olan Var Mı ?

Cep Telefonu Tamircisi Olan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir arkadaşımınn Htc One v marka telefonu yere düşürüp ekranı patlattı.Lcd ekranda sorun yok telefon algılıyor ama sadece cam kırık.O kırık camın değişimi işçilik dahil kaça tutar acaba ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek

disi degisicek 100 lira kadar bi kulfeti olur

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

tekrar konu açmayım bunu hortlatıyım. benimki de galaxy wonder. aynı şekilde ekran kırıldı. sipariş ettim ve değiştirdim ama bazı sıkıntılarım var. sanırım orjinal ekran değil. konuyla alakalı bilgisi olanlar varsa çok daha ayrıntılı yazacağım bugün

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek

hazır hortlamışken bendede ıphone 3s varda.Şebeke problemı var yere dustu bı kac kere bide hat okuyo ama zımbırtısı kırık takınca cıkaramıyorum kaça patlar tamir olurmu

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cybow
    Cybow's avatar
    Erkek
    madem hortlattiniz ben de sorayim :) galaxy s2 telefonum var. calismada herhangi bir sıkıntı yok fakat ekran da çatlak var. istanbul avrupada temiz ve hesapli nerede kaç liraya yaptiririz. birde batarya kullanim süresinden memnun değilim. sarjli Kılıf yada daha büyük MaH lı batarya gibi önerileri bekliyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

BEnde arada sorayım bari başlık sahibinden özür dileyerek.

çamaşır makinasında yıkanan bb curve 8520 kurtarılır mı? maliyeti ne olur?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

meğer herkesin ihtiyacı varmış :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Madem hortlattınız ben de yazayım :) benim de samsung monte var, allaha şükür hiç bişeyi yok, bişey olursa buraya yazarım :)

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

burası zombi cehennemi olmadan bi telefon tamircisi gelse iyi olur.

Converse giyen uzaylı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cybow
    Cybow's avatar
    Erkek
    Uzay mekiği yapacağız desek kac yüz tane adam çıkar tahribattan ama bir tane telefoncu bulamıyoruz : )
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

www.zirvecep.com

Arkadaşımdır Adı Murat .Ararsanız önce fiyat sorun sonra ben özkanın arkadaşıyım diyin indirim isteyin :)

yardımcı olacaktır

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 1361 Toplam Mesaj: 11