Cep Virüsü!?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    yigiter bunu yazdı:

Caribe.sis ===> www34.brinkster.com/yigiter/sis.rar

peki bu caribe virüs mü yoksa trojan mı.. yani kendi makinemize mi kurcaz, yoksa kurbana mı yollucaz??
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan_banned
    volkan_banned's avatar
    Erkek
    arkadaşlar gsm virusleri hala bi çok sorundan dolayı piyasaya yayılamadı enbuyuk sorrunlardan biri her telefonun işletim sistemi aynı olmadığı için markaya ozl artık ne isim verirler bilmem virus yazmaya çalışıyorlar mantığı şu kendi tel den bir  duyduğum kadarıyla Bluetooth yoluyla cevreye yayarak  daha once kendi tel virus oluştururken belirttiğiniz no lara msj falan atıyormuş  tam olarak bende bilmiyorum sadece araştırıyorum zaten yakında burda yayınlayınca  anlarsınız neyse kolay gelsin arkadaşlar

Şerefsizliği Yüzünden banlanmıştır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozdes_24
    ozdes_24's avatar
    Erkek
    ilk önce cabir virüsünü kendi teline atcan tikat et kurmican galriye felan at biyere sonra fexplorer diye bi prog war onun la cabiri attın yeri bulcan cabirin uzantısını txt veya jpeg diye deiştir çünki sis uzantılarını yollayamassın sonra gönder istediine bakın fexplorerda eğer dosya hafıza kartındaysa e de tel haf. daysa c dedir bu arada diğer z ve d ye hiç girmesenizde olur ok? bu arada virüs olarak bildiim (telde) cabir mosguitos commander warrior skulls war bunlardan en tehlikesisi comm warriordur 

yok imza fln
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vodoo
    vodoo's avatar
    Erkek

alljah için ne yapacan

yo adamım yo
Toplam Hit: 3860 Toplam Mesaj: 15